Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tiguan | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tiguan,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tiguan Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:13 ,

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT 4MOTION V 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

Skoda Octavia 1.9 Automat ���� Full

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:56 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:56 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:44 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:41 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 ,

MITSUBISHI HOVER 2.4 BENZINE+GAZ 4x4 VITI 2010

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:34 ,

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

28 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:33 ,

Okazion Disqe - Goma 205/55/16 Per Bmw

240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:33 ,

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:31 ,

Fiat Panda

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

FORD TORNEO 7+1 VENDE 1.8 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 ,

Mercedes Benz

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 ,

Mercedes E 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

E220 blutec

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Golf 7 2016

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:57 ,

VW TIGUAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 ,

Audi A8 4.2 Tdi viti 2014

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:27 ,

Benz ClS 55 Amg Kommpressor

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:05 ,

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT VITI 2009 AUTOMATIKE����

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

CLC 220 NAFT AUTOMATIKE VITI 2009 FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D VITI 2008 168.000 KM����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:42 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:58 ,

Tiguan 2.0 TDI

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:51 ,

AUDI A8

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 ,

����SHITET VW PASSAT AUTOMAT 2.0NAFTE ME DOGANE VITI 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Dyqani ,

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:43 ,

Tiguan 2.0 TSI Benzin/Gaz

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:28 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:25 ,

��Makina me Qera/RENT a CAR��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:25 ,

ML-350-BLUETEC

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:44 ,

Shitet nderrohet me fiat panda automat

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:22 ,

Ford Fiesta Automat 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:28 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:55 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:55 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tiguan | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione