Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 172
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 70
Aixam , 23
BMX , 4
Aprilia , 725
Baotian , 24
Yamaha , 3
Barossa , 12
Bashan , 36
Beeline , 9
TREK , 1
Benelli , 60
Piaggio , 2
Beta , 23
Bimota , 1
Blata , 4
BMW , 349
Boom , 5
BRP , 5
Burelli , 12
Cagiva , 20
Can Am , 20
Cectek , 3
CFMOTO , 24
CPI , 14
Daelim , 48
Derbi , 2
DKW , 6
Ducati , 164
e-max , 10
E-Ton , 2
Explorer , 6
Generic , 2
Gilera , 237
GOES , 2
Honda , 2721
Horex , 3
Husaberg , 2
Husqvarna , 22
Hyosung , 26
Indian , 1
Italjet , 54
Jawa , 71
Jinling , 47
Kawasaki , 1026
Keeway , 7
Kingway , 6
KTM , 182
Kymco , 573
Lambretta , 5
Laverda , 5
Lifan , 763
Linhai , 12
Luxxon , 21
Maico , 2
Malaguti , 370
MBK , 38
Megelli , 1
Motobi , 8
Moto Guzzi , 30
MV Agusta , 20
Mz , 23
Online , 26
Pegasus , 19
Peugeot , 117
PGO , 9
Piaggio , 1479
Polaris , 12
Rivero , 3
Sachs , 5
Shineray , 68
Skyteam , 13
SMC , 6
Suzuki , 1407
SYM , 104
TGB , 10
TM , 19
Triumph , 62
Ural , 2
Vespa , 332
VICTORY , 9
Wottan , 3
Yamaha , 3179
Zero , 6
Zhongyu , 7
Zündapp , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.Sot 15:26
Linku:
,

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
10 Gush 19:06
Linku:
,

Okazion

1 750 EUR

Viti: 2007
30 Korr 19:26
Linku:
,

Aprilia RSV4

12 500 EUR

Viti: 2015

Sot 17:29 ,

Tmax 500

6 100 EUR

Viti: 2009
Sot 17:27 ,

HONDA CBF 600

2 500 EUR

Viti: 2006
Sot 16:59 ,

HAYABUSA 2010

6 499 EUR

Viti: 2010
Sot 15:26
Linku:
,

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
Sot 13:33 ,

Yamaha Xmax 400

6 500 EUR

Viti: 2020
Sot 13:27 ,

Kavasaki z1000

6 500 EUR

Viti: 2011
Sot 13:24 ,

Yamaha R1

3 999 EUR

Viti: 2009
Sot 12:31 ,

X-Max 250cc abs

3 500 EUR

Viti: 2012
Sot 12:19 Dyqani ,

HONDA PCX 125cc

2 900 EUR

Viti: 2017
Sot 11:50 ,

yamaha majesty 400cc

1 700 EUR

Viti: 2008
Sot 11:50 ,

xmax 125cc2018

3 700 EUR

Viti: 2018
Sot 11:48 ,

Honda x-adv 750cc automat ndrrohet!!!!

10 400 EUR

Viti: 2017
Sot 11:48 Dyqani ,

YAMAHA N-MAX 125 cc

3 100 EUR

Viti: 2015
Sot 11:44 Dyqani ,

Honda cb

6 700 EUR

Viti: 2020
Sot 11:44 ,

Honda sh 300 led key less

3 999 EUR

Viti: 2016
Sot 11:38 ,

Honda.

999 EUR

Viti: 2000
Sot 11:22 ,

Shitet motorr 125cc

700 EUR

Viti: 2007
Sot 11:22 ,

Honda cbr

3 700 EUR

Viti: 2004

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione