Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje në Tiranë të rinj dhe të përdorur

Adly , 75
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 42
Aixam , 17
BMX , 3
Aprilia , 311
Baotian , 11
Yamaha , 3
Barossa , 5
Bashan , 5
Beeline , 4
Benelli , 24
Piaggio , 1
Beta , 10
Bimota , 2
Blata , 3
BMW , 263
Boom , 16
BRP , 3
BSA , 1
Burelli , 7
Cagiva , 8
Can Am , 3
Cectek , 2
CFMOTO , 18
CPI , 7
Daelim , 21
Dinli , 1
DKW , 8
Ducati , 65
e-max , 7
E-Ton , 1
Explorer , 1
Generic , 3
Gilera , 132
GOES , 1
Honda , 1470
Horex , 3
Husaberg , 2
Husqvarna , 10
Hyosung , 10
Indian , 2
Italjet , 26
Jawa , 23
Jinling , 18
Kawasaki , 337
Keeway , 9
Kingway , 1
KTM , 104
Kymco , 297
Lambretta , 3
Laverda , 2
Lifan , 368
Linhai , 2
Luxxon , 3
Maico , 2
Malaguti , 209
MBK , 17
Megelli , 1
Motobi , 2
Moto Guzzi , 16
MV Agusta , 17
Mz , 9
Norton , 2
Online , 19
Pegasus , 16
Peugeot , 48
PGO , 4
Piaggio , 970
Polaris , 4
Rivero , 2
Sachs , 1
Shineray , 18
Skyteam , 3
SMC , 2
Suzuki , 683
SYM , 85
TGB , 4
TM , 11
Triumph , 46
Ural , 4
Vespa , 184
VICTORY , 6
Wottan , 1
Yamaha , 1679
Zero , 6
Zhongyu , 8
Zündapp , 3

Jeni duke kërkuar për motorra ne shitje 50cc në Tirane? Në platformën MerrJep.al jeni në vendin e duhur. Nuk ka rëndësi nëse po kërkoni një motorr mbi 50cc të ri apo të përdorur këtu do të gjeni atë se çfarë ju po kërkoni.Gjeni të renditura më poshtë një list me motorra ne shitje 50cc në Tirane në listuara ne paltformën e MerrJep.al. Do të gjeni të reklamuar një shumëllojshmëri motorra ne shitje 50cc të firmave më të njohura si: Yamaha, Honda, Suzuki, Ducati, BMW, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Zgjidhni midis kategorive të ndryshme të motorrave në shitje si: Skuter, Kros/Enduro, Sportiv, Motorr me 4 rrota, ATV etj.

Sot 00:37
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
09 Dhj 20:45
Linku:
Kros/Enduro , Tiranë

Africa Twin Dct 1000

12 500 EUR

Dje 01:13
Linku:
Skuter , Tiranë

X Max - Tech Max

6 700 EUR


Sot 00:37
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:55 Touring , Tiranë

BMW G310GS 2017

6 499 EUR

Dje 23:39 Sportiv , Tiranë

BMW K1200S. +393511960137

6 700 EUR

Dje 23:36 Skuter , Tiranë

Fly 150 Kubik

1 500 EUR

Dje 23:18 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha NMAX 155cc

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Chopper/Coustom , Tiranë

Okazion

Viti: 1984
Dje 22:16 Sportiv , Tiranë

Yamaha MT09

9 200 EUR

Dje 21:51 Skuter , Tiranë

Honda sh 350 viti 2021

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:31 Touring , Tiranë

X-ADV

Dje 21:28 Skuter , Tiranë

Piaggio Liberty 150i Viti 2023

3 200 EUR

Dje 21:27 Skuter , Tiranë

Beverly 300cc Viti 2016

3 700 EUR

Dje 21:27 Skuter , Tiranë

Honda SH300 ABS 2008

1 900 EUR

Dje 21:26 Skuter , Tiranë

PIAGGIO ONE ELECTRIC ��

4 200 EUR

Dje 21:24 Skuter , Tiranë

Yamaha xcity 250

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:21 Skuter , Tiranë

Tmax530 black max 2014

8 300 EUR

Dje 21:20 Touring , Tiranë

HONDA TRANSALP 700

4 770 EUR

Dje 20:38 Skuter , Tiranë

X max 250

3 000 EUR

Dje 20:11 Të tjera , Tiranë

Shitet Motorr papaq

95 000 LEK

Dje 19:47 Skuter , Tiranë

Kymco People/S 125 cc./1350€

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:44 Skuter , Tiranë

C600Sport 2013

7 000 EUR

Dje 19:43 Skuter , Tiranë

Tmax 530 2014 7500€

7 500 EUR

Dje 19:25 Sportiv , Tiranë

shitet biçiklet 29 inch origjinale

180 EUR

Dje 18:54 Të tjera , Tiranë

Motorr X-max 2019

Dje 18:31 Skuter , Tiranë

Beverly 300cc

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Touring , Tiranë

KTM Duo 700 kubik

4 200 EUR

Dje 16:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

Dje 16:58 Skuter , Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

Dje 16:58 Skuter , Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

Dje 16:58 Skuter , Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

Dje 16:58 Kros/Enduro , Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

Dje 16:57 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 300 Marmit Origjinale

250 EUR

Dje 16:57 Skuter , Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

Dje 16:57 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

Dje 16:56 Skuter , Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

Dje 16:29 Skuter , Tiranë

Honda sh 125.2021

3 800 EUR

Dje 15:45 Skuter , Tiranë

Yamaha x-max

1 800 EUR

Dje 14:35 Skuter , Tiranë

SUZUKI BURGAMN 650cc

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:40 Skuter , Tiranë

Super Super okazion Shes Piagio Mp3

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Të lëvizësh me motorr është një ndër format më të mira për të levizur. Mendoni që në këtë mënyrë ju arrini kudo më shpejt dhe shmangni trafikun e rrugëve të Tiranës. Këtu do të keni mundësinë të kërkoni për motorra në shitje 50cc që janë të reklamuara në MerrJep.al


Platforma e reklamimit online - MerrJep.al ofron shumë mundësi zgjedhje për motorra ne shitje 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar në mesin e mijërave njoftimeve për motorra të rinj dhe të përdorur.


Shfletoni për markat më të njohura të motorrave në shitje 50cc


Shikoni markat me të ndryshme të motorrave më të mirë ndër to do të gjeni marka si


Honda: një prej prodhuesve më të mëdhenj të motorrave në botë duke filluar që nga viti 1955.


Gjeni motorra ne shitje 50cc ne Tiranë të markës Honda duke bërë një kërkim më fjalen kyce motorr ne shitje 50cc ne Tiranë dhe duke vendosur vitin e prodhimit dhe çmimin që jeni të interesuar të paguani.


Yamaha është një tjetër mark shumë e njohur motorrash të cilen mund ta gjeni në shitje duke bërë thjeshtë një kërkim në faqen e ëebit të MerrJep.al më fjalen kyce motorra ne shitje 50cc.


Vendosni motorra ne shitje 50cc


Tashmë mund të postoni një njoftim falas në platformën e MerrJep.al për motorra në shitje të rinj ose të përdorur në Tirane. Vendsoni njoftimin tuaj dhe prisni për blerësit e interesuar për motorra në shitje 50cc në Tiranë dhe qytete të tjera të Shqiperisë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione