Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 200
Aprillia , 1
Cube , 2
Yamaha , 1
Aeon , 88
Aixam , 28
BMX , 4
Honda , 1
Aprilia , 796
Arctic Cat , 11
Baotian , 34
Yamaha , 4
Barossa , 12
Bashan , 42
Beeline , 9
TREK , 1
Benelli , 66
Piaggio , 2
Beta , 33
Bimota , 2
Blata , 6
BMW , 430
Boom , 17
BRP , 1
BSA , 2
Burelli , 13
Cagiva , 37
Can Am , 19
Cectek , 4
CFMOTO , 43
CPI , 19
Daelim , 57
Derbi , 4
Dinli , 1
DKW , 13
Ducati , 176
e-max , 21
E-Ton , 3
Explorer , 6
Generic , 3
Gilera , 263
GOES , 4
Honda , 2
Honda , 3204
Horex , 4
Husaberg , 4
Husqvarna , 28
Hyosung , 26
Indian , 3
Italjet , 56
Jawa , 74
Jinling , 48
Kawasaki , 1175
Keeway , 15
Kingway , 6
KTM , 232
Kymco , 629
Lambretta , 6
Laverda , 5
Lifan , 884
Linhai , 7
Luxxon , 23
Maico , 2
Malaguti , 399
MBK , 43
Megelli , 1
Motobi , 8
Moto Guzzi , 32
MV Agusta , 21
Mz , 28
Norton , 2
Online , 42
Pegasus , 22
Peugeot , 127
PGO , 9
Piaggio , 1688
Polaris , 18
Quadro , 1
Rivero , 4
Sachs , 5
Shineray , 87
Skyteam , 12
SMC , 9
Suzuki , 1603
SYM , 138
TGB , 12
TM , 28
Triumph , 64
Ural , 8
Vespa , 386
VICTORY , 11
Wottan , 1
Yamaha , 3784
Zero , 9
Zhongyu , 15
Zündapp , 3

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.09 Dhj 20:45
Linku:
Kros/Enduro , Tiranë

Africa Twin Dct 1000

12 500 EUR

Dje 01:13
Linku:
Skuter , Tiranë

X Max - Tech Max

6 700 EUR


Dje 23:55 Touring , Tiranë

BMW G310GS 2017

6 499 EUR

Dje 23:46 Skuter , Durrës

❗️SHITET MOTORR HONDA SH 300 2010 84.000KM❗️

2 300 EUR

Dje 23:39 Sportiv , Tiranë

BMW K1200S. +393511960137

6 700 EUR

Dje 23:36 Skuter , Tiranë

Fly 150 Kubik

1 500 EUR

Dje 23:18 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha NMAX 155cc

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Chopper/Coustom , Shkodër

KAWASAKI VULCAN 1600 cc

9 500 EUR

Dje 22:45 Chopper/Coustom , Tiranë

Okazion

Viti: 1984
Dje 22:16 Sportiv , Tiranë

Yamaha MT09

9 200 EUR

Dje 21:51 Skuter , Tiranë

Honda sh 350 viti 2021

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:31 Touring , Tiranë

X-ADV

Dje 21:28 Skuter , Tiranë

Piaggio Liberty 150i Viti 2023

3 200 EUR

Dje 21:27 Skuter , Tiranë

Beverly 300cc Viti 2016

3 700 EUR

Dje 21:27 Skuter , Tiranë

Honda SH300 ABS 2008

1 900 EUR

Dje 21:26 Skuter , Tiranë

PIAGGIO ONE ELECTRIC ��

4 200 EUR

Dje 21:24 Skuter , Tiranë

Yamaha xcity 250

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:21 Skuter , Tiranë

Tmax530 black max 2014

8 300 EUR

Dje 21:20 Touring , Tiranë

HONDA TRANSALP 700

4 770 EUR

Dje 20:42 Skuter , Durrës

Burgman 650

Dje 20:38 Skuter , Tiranë

X max 250

3 000 EUR

Dje 20:23 Skuter , Shkodër

Honda SH 300 cc

Dje 20:11 Të tjera , Tiranë

Shitet Motorr papaq

95 000 LEK

Dje 19:47 Skuter , Tiranë

Kymco People/S 125 cc./1350€

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 19:44 Skuter , Tiranë

C600Sport 2013

7 000 EUR

Dje 19:43 Skuter , Tiranë

Tmax 530 2014 7500€

7 500 EUR

Dje 19:27 Skuter , Pogradec

Motorr malaguti 150 cc viti 2002

1 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:25 Skuter , Durrës

SHITET MOTORRE

1 800 EUR

Dje 19:25 Sportiv , Tiranë

shitet biçiklet 29 inch origjinale

180 EUR

Dje 18:54 Të tjera , Tiranë

Motorr X-max 2019

Dje 18:31 Skuter , Tiranë

Beverly 300cc

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Touring , Tiranë

KTM Duo 700 kubik

4 200 EUR

Dje 16:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

Dje 16:58 Skuter , Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

Dje 16:58 Skuter , Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

Dje 16:58 Skuter , Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

Dje 16:58 Kros/Enduro , Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

Dje 16:57 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 300 Marmit Origjinale

250 EUR

Dje 16:57 Skuter , Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

Dje 16:57 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

Dje 16:56 Skuter , Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

Dje 16:29 Skuter , Tiranë

Honda sh 125.2021

3 800 EUR


Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione