Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gle | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 49
BMW , 32
Ford , 14
Toyota , 8
Citroën , 4
Fiat , 4
Smart , 4
Hummer , 3
Porsche , 3
Cadillac , 2
MINI , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Škoda , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gle,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gle Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:41
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:50
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 15:31
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d COUPE AMG

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 01:00 Dyqani ,

MERCEDES GLE 400d (NAFTE) - AMG LINE - 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:14 ,

Gle350 Super

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:07 ,

GL 350 FULL/OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:31 ,

MERCEDES BENZ GLE COUPE 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORME

47 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:28 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:25 Dyqani ,

GLE 350 CUPE FULL LLOG AMG 150 MIJ DISTRONIC

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:46 ,

OKAZION!!! Shitet GLE 350 AMG 4 Matic Viti 2016, 137,000 km

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:28 Dyqani ,

Gle 350 naft night packet ����

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:15 ,

���� GLE 350 BLUETEC 4 MATIC VITI 2016 ����

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:03 Dyqani ,

Range Rover sport 3.0 naft super full

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:03 Dyqani ,

Gle 350 naft super full ����

88 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:03 Dyqani ,

AUDI S8 4.0 benzin super full

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:03 Dyqani ,

AUDI Q8 3.0 naft 0 klm 3x line viti 2022����

110 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:02 Dyqani ,

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:54 Dyqani ,

Mercedes Benz GLE AMG LINE 350 bluetec

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:30 ,

2016 Mercedes Benz GLE super ofert

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:57 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:54 Dyqani ,

Gle 43 amg 2018

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:50
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:14 ,

Okazion deri ne fundjavGLE 350 viti 2017 33 €

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

Vw Polo 1.4 Benzine + Gaz -08

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:15 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 350 Bluetec -16

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:41
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:19 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - 2008 - 1.0 BENZINE - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:19 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE - SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:18 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:18 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:03 ,

BMW 120d full

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01 ,

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:26 ,

MERCDES-BENZ GLE 350 COUPE , BLER tek MERCEDES Albania

47 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 07:53 ,

GLE 350d 4 MATIC Viti 2017

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 22:18 ,

Shitet Benz GLE diesel vit 2016

34 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 20:32 ,

Mercedes Benz A200 Benzine Gaz -07

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:31
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d COUPE AMG

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Gush 12:48 ,

GL 350 Nafte‼️

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 12:44 ,

SHES GLE VITI 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 08:38 Dyqani ,

Mercedes Benz GLE 350 (AMG LOOK) ,NJE PRONAR!

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 06:46 ,

Gle 350 BLUETEC viti 2016

34 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 17:31 ,

Gle 43 Amg 2018

49 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Gush 14:54 ,

SHITET MERCEDES BENZ GLE 350 D GJERMANIE

37 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Gush 10:14 ,

GLE 350d Coupe

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 09:29 ,

Mercedes Benz•GLE 300d•Viti 2017•Automat

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 08:36 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 19:05 ,

Lancia Kappa

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 11:28 ,

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gle | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

gle Gle Gle Gle Gle Gle Gle Gle Gle Gle coupe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione