Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Fier

Acura , 33
Aixam , 6
Alfa Romeo , 312
Alpina , 5
Artega , 6
Audi , 3200
BAIC , 3
Bentley , 5
BMW , 1697
Buick , 1
Cadillac , 18
Chevrolet , 82
Chrysler , 67
Citroën , 542
Dacia , 9
Daewoo , 38
Daihatsu , 14
Dodge , 26
Ferrari , 5
Fiat , 1468
Ford , 3414
GMC , 3
Grecav , 5
Honda , 127
Hummer , 2
Hyundai , 353
Infiniti , 4
Isuzu , 12
Jaguar , 93
Jeep , 134
Kia , 100
KTM , 1
Lada , 2
Lancia , 181
Land Rover , 415
Lexus , 5
Lincoln , 11
Maserati , 9
Maybach , 1
Mazda , 154
Mercedes-Benz , 12742
MG , 6
MINI , 108
Mitsubishi , 288
Morgan , 1
Nissan , 594
Opel , 2188
Peugeot , 763
Piaggio , 3
Pontiac , 3
Porsche , 146
Proton , 1
Renault , 944
Rover , 31
Saab , 21
Seat , 319
Škoda , 123
Smart , 317
Ssangyong , 30
Subaru , 13
Suzuki , 105
Tata , 6
Tesla , 1
Toyota , 1108
TVR , 3
VW Volkswagen , 4641
Volvo , 203
Wiesmann , 2
Zastava , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

SUPER Gl 3.5 Diesel E BER ME POROSI AMG LINE

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:30
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

Shitet Ml 350

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:02
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 3.0 TDI Okazion

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 02:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

Okazion Volvo XC90 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 Look S3 Fabrike, Full Panorama...2.0 Nafte, Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Wolsvagen Tiguan Highline 2.0 Nafte, Automat, Super Gjedje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:55 Makina  ·  Renault  ·  Coupe  ·  Fier

Shitet

1 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Fier

PJES PER JEEP WRANGLER VITI 2007 2018 KAMiO MOTORRA

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

C220 automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 230  ·  Fier

SHIT-NDERR E-2.3 GAZ-BENZINE-AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350

95 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6

135 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Fier

JEEP WRANGLER VITI 2013 BENZIN 3.6 ME DOGAN

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:14 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

X5 3.0 Benzin+Gaz Look M Full Panoram Letra Paguara Super Gj

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 D AMG Line���� Full super gjendje makina cmimi Okazion

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C220 Blutec Amg Line Full Panoram Distronic Super Gjendje

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

A8 3.0 TDI Matrix Super Mega Full Distronic Ftoheje Masazhe

25 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Fier

Mercedes Benz C300

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 55 AMG  ·  Fier

GL 55 AMG BENZIN 2011 ME DOGAN

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:05 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Fier

Okazion

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:02 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Fier

BMW SERIA 5 528 BENZIN 2.0 ME TARGA

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

CADDY 1.9 NAFT 2007 GJENDJE PERFEKTE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:56 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4 S-Cross  ·  Fier

Suzuki Sx4 S Cross viti 2014 1.6 d 120cv

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 VITI 2018 BENZIN 3.0 ME DOGAN

35 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 22:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

shitet C 204

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai santafe

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione