Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Fier

Adam , 2
Agila , 21
Antara , 40
Astra , 646
Campo , 1
Combo , 15
Corsa , 703
Frontera , 8
GT , 2
Insignia , 55
Meriva , 189
Mokka , 3
Monterey , 2
Movano , 9
Rekord , 3
Signum , 8
Tigra , 23
Vectra , 159
Vivaro , 7
Zafira , 293

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

Opel Antara full opsine viti 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

SHITET OPEL CORSA

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:27 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

SHITET OPEL MERIVA

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:23 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

SHITET OPEL ZAFIRA

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:20 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel Zafira 1.9 naftë

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:28 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

✅AUTOMAT OPEL ANTARA✅

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra ���� ��

3 909 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:14 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

OPEL ANTARA

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Fier

Opel Mokka 4x4 viti 2013 1.7 cdti 130 cv

9 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 21:13 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

����Ople Astra 1.6 naft ecco

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 08:23 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fier

Opel Insigna 2011 2.0d 4900€

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 14:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 19:07 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra 1.6 3000

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 01:27 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel Zafira 2008 1.9d 3500€

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 17:04 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

����Opel Corsa GS LINE 1.2 !!!����

16 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 13:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra 1.9 diesel Cabrio

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 19:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra 1.6 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 11:14 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Corsa , Viti 2011 , Manual , Benzine

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:59 Makina  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Fier

Okazin

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 22:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel Astra

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 19:32 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 22:58 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Ojazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 23:44 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 17:15 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fier

Shitet opel insigna!

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 19:48 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 19:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Shitet‼️‼️

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 10:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel Corsa Automat 1.2 benzine

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 12:59 Makina  ·  Opel  ·  Tigra  ·  Fier

opel tigra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 01:43 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel meriva okazion

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:49 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fier

Opel Zafira Okazionn

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 07:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel

1 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 07:15 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 01:38 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

����OPEL CORSA 1.4����

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Qer 21:29 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Gas/Benzin

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 19:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Shitet benzin/gas

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 17:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Shitet gas/benzin

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 13:52 Makina  ·  Opel  ·  Movano  ·  Fier

OPEL MOVANO

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 23:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra Benzin/Gas

1 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 14:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Shitet

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 12:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.2

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 22:54 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

SHITET OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 18:55 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Fier

Opel Antara viti 2012 automatike

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 04:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Shitet opel corsa 1.7 nafte

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 23:37 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Shitet !!!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 22:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

Opel astra

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 15:54 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fier

2900€ opel astra 1.7 naft

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 16:31 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fier

������OPEL AUTOMAT 2.0Diezel������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 13:19 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fier

Opel insignia 2.0 automat nafte

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione