Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Fier

RS-modele , 11
S-modele , 35
TT , 14
100 , 3
200 , 3
80 , 30
90 , 1
A1 , 7
A2 , 12
A3 , 553
A4 , 1089
A5 , 68
A6 , 843
A7 , 96
A8 , 143
Allroad , 8
Cabriolet , 2
e-tron , 1
Q3 , 11
Q5 , 191
Q7 , 121
QUATTRO , 6
RS7 , 1
S7 , 5
SQ5 , 11
V8 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Korr 16:56
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 TDI Look RS LINE 2017 FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 00:22 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

SHITET AUDI Q7 3.0 BENZINE VITI 2021 TECHNIK S-line FULL

61 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 Tdi

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:51 Makina  ·  Audi  ·  RS5  ·  Fier

NDRROHET

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:21 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 S-LINE 3.0 TFSI

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S5  ·  Fier

AUDI S5 Viti 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 S-LINE 3.0 TDI VITI 2014

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 VITI 2016 BENZINE 3.0

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Fier

AUDI Q3 2.0 TDI 2015 FULL

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0T QUATTRO ZVICRA CH

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI S7 VITI 2013

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 TDI VITI 2012 S-LINE

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

A8 3.0 TDI��Matrix Super Mega Full Distronic Ftoheje Masazhe

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Okazin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Audi Q7 S line 2014!

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:01 Makina  ·  Audi  ·  A2  ·  Fier

Audi A2 1.4 Naftë Svizzera ����2005

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 21:00 Makina  ·  Audi  ·  A2  ·  Fier

Audi A2 1.4 TDI ����2005

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 2.0 TDI Kambio Automatike Europe

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:47 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2016 3.0 tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 VITI 2017 Nafte

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 viti 2019 3xs line

43 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:35 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 4.0 BENZIN 2017 FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI Q5 ( quattro )

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 12:44 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 TDI 3X S-Line ����Panorama Full Mundes Nderrimi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

SHITET AUDI A3

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 12:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

SHITET AUDI A6

19 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 12:33 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

SHITET AUDI A8 L ( LUNGO )

20 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 12:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI Q5 ( quattro )

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 12:32 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

SHITET AUDI A7

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 12:29 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Fier

SHITET AUDI Q3 S-LINE

21 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Dje 12:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

SHITET AUDI A4

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 10:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Fier

U SHIT Audi RS Q8

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi A5 2.0 Tdi Quattro S-line sportback

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

U SHIT ▫️Audi A3 viti 2006 2.0 tdi 170cv

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 S-line 1.8 tfsi 200cv 4motion

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Audi Q7 Quattro 3.0 tdi 240cv

10 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

U SHIT Audi A3 2.0 tdi cabrio viti 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

U SHIT Audi A3 S Line viti 2018 30 TDI SPB S Troni

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

U SHIT Audi A5 S-Line viti 2010 2.0 tdi 170 cv

11 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Audi Q7 7vende 3.0 tfsi full opsion

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:53 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

SHITET AUDI Q7 ����

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:44 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 Super Full 2015

15 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 20:57 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

SHITET AUDI Q7 2016 NAFTE

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 20:52 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET AUDI Q5 ( quattro )

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
11 Korr 20:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

OKAZION

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 19:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Okazion Q7

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 15:20 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione