Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shes blej makina - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes blej makina,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shes blej makina Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:46 Makina , Tiranë

Shitet Smart

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:45 Makina , Tiranë

BMW X5 OKAZION

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 Makina , Durrës

S-Classe 320 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 Makina , Durrës

E-Clas 220 Cdi 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 Makina , Durrës

Toyota Yaris Automatike

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:37 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:34 Makina , Fier

BMW 320 2.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Fier

TIGUAN 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

13 890 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Fier

S 550 4MATIC 2015 MEGA FULL OPSION

43 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:34 Makina , Fier

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

12 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:13 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:53 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz Benzine+Gaz

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

Volkswagen caravelle benzine

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

VW Lupo 1.2 tdi

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Makina , Berat

Fiat bravo 1.9 Nafte motorr multijet

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Makina , Berat

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Golf 5 në gjendje të shkelqyer

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 Makina , Berat

Shitet Mercedes A Class A160 Automatik viti 2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:23 Makina , Berat

Audi A4 2.0 Nafte 6 marsha

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:23 Makina , Berat

Mercedes Benz B Class Automatik

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:23 Makina , Berat

Volkswagen New Beetle

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Berat

Opel Corsa automatik

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:19 Makina , Berat

Shitet Mercedes Smart For Two 700 cc 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:19 Makina , Berat

Ford Focus 1.6 Nafte viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:19 Makina , Berat

Shitet Audi A3 Sportback në gjendje te shkelqyer

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Berat

Toyota Corolla gjendje shume e mire

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:19 Makina , Berat

Fiat Panda 1.2 2005 super gjendje!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:44 Makina , Durrës

Shitet BMW 320D

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 15:01 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 13:27 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 16:31 Makina , Vlorë

BMW SERIA3 2009 3.0 NAFTE SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 08:09 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 2010 S LINE SUPER FULLL ��

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 19:56 Makina , Tiranë

��������☆☆ w205 C180 AMG LINE☆☆��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shes blej makina | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione