Lezhë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Lezhë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:10
Linku:
,

Toyota Corolla Automat 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 00:54 ,

SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI INJATOR MEKANIK NAFT

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006 Manuale

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:30 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

Shitet ose ndrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 ,

Toyota Corolla Automat 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:30 ,

Audi Rs5

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:55 ,

Shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:50 ,

✅Shitet��LEZHE.Nderrim me makin B.G.Mat malle

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:42 ,

Audi A6 3.0T Supercharger

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:07 ,

Volkswagen Tiguan 2012 automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:01 ,

Land Cruiser 100

14 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:01 ,

Shitet Ford fiesta 1.2 benzin 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:38 ,

Golf 5 Tdi 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:29 ,

Touareg 3.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Shitet Boti i markes FBW

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:50 ,

1.6Nafte 2013 me dogane të paguar !

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:35 ,

Okazion VOLKSWAGEN PHAETON

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 ,

Shitet Mecedes 200. Vit 93

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:10 ,

Benz C220 AUTOMAT (NDRRIM)

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim