Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:13 Makina , Lezhë

OKAZION

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:51 Makina , Lezhë

Automat 1.6 nafte kamio 8g

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:07 Makina , Lezhë

super full

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Makina , Lezhë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:48 Makina , Lezhë

Jetta

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:48 Makina , Lezhë

Passat CC Okazion

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:14 Makina , Lezhë

GOLF VI

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 Makina , Lezhë

Opel 1.3naft 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:37 Makina , Lezhë

Benz c200cdi manual

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina , Lezhë

Audi A4 1.8turbo kabriolet (pjes)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:34 Makina , Lezhë

Benz ML270 AUTOMAT (ndrrim)

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Makina , Lezhë

Audi A4 2009 Motorr 2000 e sapo ardhur nga Anglia

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:56 Makina , Lezhë

CLK

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 Makina , Lezhë

MITSUBISHI PAJERO 2.8D

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Anije dhe skuterë uji Skutera uji , Lezhë

Seadoo

Sot 13:28 Makina , Lezhë

Benz ML350bluetec

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:25 Makina , Lezhë

Benz c220cdi 09

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 Makina , Lezhë

Benz c200 bluefficent manual

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:24 Makina , Lezhë

Tiguan automatic

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:24 Makina , Lezhë

Benz 350cdi 4matic AMG bluefficent

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Makina , Lezhë

Shitet E klass 2009 4matic

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 Makina , Lezhë

evo sport packet super full

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Lezhë

Audi A8 3.0 TDI

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Lezhë

Bmw X6 3.0xdrive

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Lezhë

Lancia MUSA 1.4 B/Gaz Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 Makina , Lezhë

Super gjendje

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Lezhë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Lezhë

OKAZION A7 3.0TFSI PRESTIGE

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:06 Makina , Lezhë

SL370 GAZ BENZIN

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Lezhë

Audi A4 2.0TDI AUTOMAT 8G

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:03 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina , Lezhë

LAND ROVER DISCOVERY3 2.7 naft MUNDESI NDERRIMI

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44 Makina , Lezhë

MERCEDES BENZ R350 naft MUNDESI NDERRIMI

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina , Lezhë

MERCEDES BENZ C220 naft LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina , Lezhë

MERCEDES BENZ C320 naft LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina , Lezhë

LAND ROVER DISCOVERY3 2.7 naft MUNDESI NDERRIMI

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Makina , Lezhë

Seat Ibiza xcellence lux

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:06 Makina , Lezhë

MITSUBISHI 2.2 NAFTE 4x4 08

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 Makina , Lezhë

she's ose nderroj

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:57 Makina , Lezhë

Evo 280

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Lezhë

Mercedes c class

6 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Makina , Lezhë

E Class Coupe Amg Full Opsion

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina , Lezhë

C class

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione