Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Skrapar

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Skrapar,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Skrapar ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Nën 20:56 Makina , Skrapar

Toyota yaris 1.4 nafte manual D4D

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 15:40 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skrapar

Zetor fendt

10 000 LEK

12 Nën 15:22 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skrapar

Zetor fendt

10 000 LEK

11 Nën 21:41 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skrapar

JOHN DEERE

24 500 EUR

09 Nën 10:42 Makina , Skrapar

Shitet Ford Ranger 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 15:30 Makina , Skrapar

Shitet Q7 (cmimi i diskutueshem)

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 06:32 Makina , Skrapar

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 21:04 Makina , Skrapar

Makina eshte mbajtur per qef

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 11:30 Makina , Skrapar

Okazion!!! Pasat 2005 !! 2000 € Siguracioni I sapo prerë.

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 02:58 Makina , Skrapar

Ford

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 00:56 Makina , Skrapar

Shitet

670 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Gush 22:57 Makina , Skrapar

Seat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 12:35 Makina , Skrapar

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 17:45 Makina , Skrapar

Volkswagen Touran

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 22:49 Makina , Skrapar

Opel corsa

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 13:07 Makina , Skrapar

Seat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 10:33 Makina , Skrapar

SHITET E350 ///Amg line full options

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 14:57 Makina , Skrapar

Seat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 01:07 Makina , Skrapar

Seat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 15:09 Makina , Skrapar

Seat

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 20:36 Makina , Skrapar

Mercedens benx

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 09:20 Makina , Skrapar

Yaris

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 15:23 Makina , Skrapar

Shitet Hyundai terracan per arsye emigrimi

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 22:51 Makina , Skrapar

Hyndai

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Korr 18:37 Makina , Skrapar

Shitet Touran per arsye mosperdorimi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 08:18 Makina , Skrapar

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Korr 19:07 Makina , Skrapar

Shitet hyndai ix 35

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Qer 22:25 Makina , Skrapar

OKAZION: MERCEDES-BENZ NE SHITJE

500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:09 Makina , Skrapar

OKAZION: MERCEDES-BENZ NE SHITJE

500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 12:08 Makina , Skrapar

Makine ne shitje

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 22:31 Makina , Skrapar

Shitet kombi T2 T3

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:08 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Skrapar

Super duper

3 829 222 EUR

15 Pri 18:52 Makina , Skrapar

E 270

4 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 06:58 Makina , Skrapar

benz w203

28 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 21:33 Makina , Skrapar

Okazion

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 16:53 Makina , Skrapar

Shitet

13 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 18:28 Makina , Skrapar

reno

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Skrapar juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione