Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Model Tjeter , 124
NOGE , 5
TEMSA , 57

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:41 Makina udhëtimi , Durrës

Autobus në shitje NEOPLAN CITYLINER

85 000 EUR

Dje 01:37 Makina udhëtimi , Gjirokastër

Autobuz ne shitje

15 000 EUR

26 Sht 17:47 Makina udhëtimi , Gjirokastër

Autobuz ne shitje

15 000 EUR

25 Sht 23:06 Makina udhëtimi , Skrapar

Shitet ose drohet me 20+1

15 300 EUR

19 Sht 17:33 Makina udhëtimi , Tiranë

man temsa

16 000 EUR

16 Sht 22:41 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

16 Gush 23:09 Makina udhëtimi , Fier

Man temsa urgjent

10 000 EUR

10 Gush 18:43 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË

28 EUR

06 Gush 09:59 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes autobusat man sikur te ri

28 Korr 11:27 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes Busat MAN LIONS CITY 12/2005

20 Korr 21:35 Makina udhëtimi , Korçë

URBAN QYTETI

1 234 EUR Çmimi me zbritje

10 Korr 08:58 Makina udhëtimi , Përmet

Okazion

4 444 EUR

01 Korr 18:43 Makina udhëtimi , Tiranë

Man 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

19 Qer 17:26 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET KAMION MAN TGM 18 240

32 000 EUR

15 Qer 21:16 Makina udhëtimi , Tiranë

Shiten Autobus man

53 EUR

20 Maj 10:34 Makina udhëtimi , Lezhë

⚜ MAN TEMSA ⚜

24 999 EUR

20 Maj 02:19 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË

18 000 EUR

11 Maj 10:27 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET IRIZAR PB MAN

26 000 EUR

23 Mar 10:35 Makina udhëtimi , Vlorë

Shitet Autobus Man 30000€

30 000 EUR

18 Mar 13:59 Makina udhëtimi , Sarandë

Shitet Autobus

1 EUR

04 Mar 20:21 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Man

10 LEK

08 Jan 13:44 Makina udhëtimi , Durrës

Shiten Man Beulas

05 Nën 23:28 Makina udhëtimi , Skrapar

Shitet me lishenc man 36 plus 1

15 300 EUR

23 Tet 16:56 Makina udhëtimi , Sarandë

Shitet Man.

15 000 LEK

23 Tet 10:40 Makina udhëtimi , Fier

Autobus minibus

7 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Tet 18:09 Makina udhëtimi , Fier

shitet urgjent man temsa

8 500 EUR

25 Sht 21:43 Makina udhëtimi , Berat

Autobus Lexea

24 900 EUR Çmimi me zbritje

20 Gush 08:23 Makina udhëtimi , Gjirokastër

Autobus MAN Coach

15 000 EUR

19 Gush 11:35 Makina udhëtimi , Kukës

MAN - 10-224

25 Korr 14:13 Makina udhëtimi , Durrës

MAN LION'S COACH

22 Korr 10:07 Makina udhëtimi , Kukës

MAN - 10-224

30 Qer 00:08 Makina udhëtimi , Skrapar

SHITET ATOBUZ MAN 2004 36PLUS1

17 800 EUR

30 Maj 09:56 Makina udhëtimi , Fier

MAN TEMSA

20 500 EUR

30 Maj 09:56 Makina udhëtimi , Fier

SHITET OSE NDERROHET ME SPRINTER

20 500 EUR

15 Pri 10:49 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Man Viti 2011 Euro 5

16 500 EUR

27 Mar 12:48 Makina udhëtimi , Shkodër

Shitet Autobus Urban

1 EUR

25 Mar 14:48 Makina udhëtimi , Lushnjë

Autobus Man 36+1

7 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Mar 09:40 Makina udhëtimi , Kucovë

MAN TGA 41-48

28 Shk 17:06 Makina udhëtimi , Tiranë

Kamion MAN Viti 2000

7 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione