Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

toyota yaris - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe toyota yaris,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj toyota yaris Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:12
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:58 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:45 Makina , Tiranë

Mercedes benz C220 cdi 2012

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:42 Makina , Tiranë

Fiat doblo maxi 1.6 multijet

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT FULL

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:12
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:09 Makina , Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

Shitet.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Dyqani Makina , Tiranë

Yaris 1,3 Benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:41 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 MANUAL SUPERGJENDJE 3 950EU

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:40 Makina , Krujë

Toyota Yaris 1.4

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:36 Makina , Fier

����Toyota Yaris 1.3 benzin����

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:33 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Diesel 1.4. Me 6+1 Marsha

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin gaz -automatike

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2012 , 1.5 NAFTE , CEL: 0692126959

5 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Toyota Yaris

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Elbasan

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 Makina , Korçë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:12 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:55 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 12:53 Makina , Durrës

✅SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE✅VITI 2006 E SAPO TARGUAR

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:53 Makina , Tiranë

Yaris. Automatik

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

Makina me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

Makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN VITI 2009 MANUAL SUPER GJENDJE ME

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 100CC BENZIN MANUAL VITI 2006.SUPER GJENDJE ME

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:38 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE "AUTOMAT''

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Makina , Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 Makina , Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--2.0 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Berat

Makine per shitje

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:57 Makina , Krujë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manuale✅

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj toyota yaris | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione