Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Tet 22:10
Linku:
Të tjera , Tiranë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Sot 09:04 Makina , Tiranë

⚠️Toyota Yaris 1.4 diesel⚠️

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.4 diesel

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:59 Makina , Lushnjë

2008 C220 NAFTE AUTOMAT ZVICRA��

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Dyqani Makina , Fier

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:57 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:57 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 3.0 NAFTE��

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:56 Makina , Lushnjë

����2011 TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT FULL 5 200EUR

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:55 Makina , Lushnjë

��2010 PASSAT AUTOMAT FULL

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 S-Line 2.0T QUATTRO��

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:53 Makina , Lushnjë

��1.4 NAFTE FORD FIESTA 2009��

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:53 Makina , Lushnjë

2013 PASSAT CC 2.0 NAFTE

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 Makina , Lushnjë

��VW TIGUAN 2.0 NAFTE 4 MOTION

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:50 Makina , Lushnjë

*Nderrohet me kamjo automatike *Nisan Qashqai 2011•

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:49 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 Makina , Fier

Toyota Yaris 1.4 nafte 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Fier

*Nderrohet me kamjo automatike*Nisan Qashqai 2011•

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 Makina , Fier

Nderrohet me automat "Toyota corolla Verso viti 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:43 Dyqani Makina , Fier

SUPER TOYOTA YARIS AUTOMATIKE 139.000 KM KEYLESS-GO

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Dyqani Makina , Fier

SUPER TOYOTA YARIS AUTOMATIKE 115.000 KM SENSORE PARKIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Makina , Fier

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:39 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 0689400000

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Hyundai Kona Elektrik

31 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C250 4MATIC

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

BMW 730 LI Gaz Benzine

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Shitet BMW 118 diesel 2007

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Audi A4 S-line 2.7 Diesel Automat

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 Gaz Benzine

7 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 tdi viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38
Linku:
Të tjera , Tiranë

Faqe Instagrami 35k Ndjekes Mix

110 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Bmw Seria1 Full Opsion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Toyota Yaris Automatike 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:38 Dyqani Makina , Kavajë

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4D4D

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:37 Makina , Durrës

��FORD MONDEO BENZINE ��

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione