Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Volvo , 828
Audi , 124
Ford , 77
BMW , 72
Toyota , 38
Porsche , 23
Opel , 20
Fiat , 20
Land Rover , 18
Nissan , 11
Peugeot , 11
Smart , 11
Seat , 10
Renault , 9
Citroën , 8
Jeep , 8
Mazda , 7
Hyundai , 5
Hummer , 4
Škoda , 4
Chevrolet , 4
Suzuki , 3
Kia , 3
Honda , 3
MINI , 2
Dacia , 2
Cadillac , 2
Jaguar , 2
Subaru , 2
Lancia , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volvo benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:21
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION ! VOLVO S60 2012 2.5 BENZIN GAZ

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 16:51 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:50 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion volksvagen golf 5.1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 3.0 Benzin Viti 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:48 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:45 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2010 T6 4x4 BENZIN GAZ NDERROHET

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion golf 5 ,1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

750i M pack Europe full option

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina  ·  BMW  ·  X7  ·  Tiranë

X7 2020 95.000KM Mpack Fully Loaded

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ 2013✅✅

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:32 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

‼️OKAZION��‼️ BMW X5 -2016

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo cx60 BENZIN GAZ

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:16 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS ����Zvicra����

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport Supercharged 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Cl 6.3 Amg Origjinal nga fabrika

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:58 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

VOLVO XC90 OKAZION PER PAK DITE

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz E63 Amg 6.3 AMG

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:57 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade Benzin Gaz Look 2013 okazion

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:57 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S benzin gaz me letra shqiptare

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Durrës

Mercedes Benz Cls 550 Full option 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:56 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo Benzin Gas Prinse okazion

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4benzin gaz sapo ardhur

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

FIAT DUCATO 2.0 benzin Kamper sapo ardhur nga Zvicra

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E350 4 matic AMG PANORAMA FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MB E350 Benzin panorama full options

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN GAZ BUSSINES EDITION EXTRA FULL‼️

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

OKAZION JETTA SE 2.5 BENZIN GAZ FULL!!

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:13 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

SHITET BMW 535 M-PACKET FABRIKE FULL OPTIONS VITI 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350���� AMG LINE FULL OPTIONS BUSSINES EDITION����

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:12 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI A3 SEDAN 2014 FULL OPTIONS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:47 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:43 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford focus C-max Benzine / Gaz Automat

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 4.8i 2009 BENZIN / GAZ

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:34 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione