Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 473
Aixam , 135
Alfa Romeo , 3443
Alpina , 73
Artega , 43
Audi , 39967
BAIC , 55
Bentley , 63
BMW , 27131
Brilliance , 11
Bugatti , 35
Buick , 38
Cadillac , 157
Chevrolet , 1349
Chrysler , 990
Citroën , 6072
Corvette , 25
Dacia , 201
Daewoo , 465
Daihatsu , 349
DeTomaso , 3
Dodge , 328
Ferrari , 33
Fiat , 16609
Ford , 37581
GMC , 68
Great Wall , 64
Grecav , 13
Honda , 1136
Hummer , 115
Hyundai , 3867
Infiniti , 78
Isuzu , 142
Jaguar , 1149
Jeep , 1753
Kia , 1421
Koenigsegg , 17
KTM , 36
Lada , 18
Lancia , 1991
Land Rover , 6685
Landwind , 5
Lexus , 98
Lifan , 21
Ligier , 6
Lincoln , 162
Lotus , 7
Maserati , 63
Maybach , 10
Mazda , 1815
Mercedes-Benz , 146436
MG , 93
MINI , 1588
Mitsubishi , 3530
Morgan , 7
Nissan , 6117
NSU , 10
Opel , 21070
Peugeot , 8818
Piaggio , 125
Plymouth , 5
Pontiac , 12
Porsche , 1950
Proton , 9
Renault , 12021
Rover , 527
Saab , 320
Seat , 4146
Škoda , 2171
Smart , 6227
Spyker , 4
Ssangyong , 423
Subaru , 144
Suzuki , 1247
Talbot , 2
Tata , 129
Tesla , 13
Toyota , 12964
Trabant , 7
Triumph , 2
TVR , 25
UAZ , 14
VW Volkswagen , 74869
Volvo , 3432
Wartburg , 6
Wiesmann , 11
Yugo , 39
Zastava , 45

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Dje 15:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 6 Variant Sport 2.0 TDI 140HP

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Durrës

Okazion!���� Mitsubishi Outlander 2.2 Nafte Automat.

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET 2010 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC AMG STYLING

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:08
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Dhj 19:47
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Benz C Class

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:54
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 6 pistona Benzin/Gas

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:54
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2017 CLA 250 4MATIC

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:53
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:53 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 35 TDI Quattro Prestige 2015 13.200

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 04:53
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 50 TDI SUPER FULL OKAZION

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:50 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

///AMG LINE Mercedes Benz C300 4 matic 16.000 euro

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Okazion JETTA 1.9

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2020 RANGE ROVER EVOQUE SE

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 25TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:43 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:41 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tuscon 1.6 Nafte

17 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:40 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2013 AUDI Q7 3.0 TDI ��FULL OPTIONS��

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:34 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Corolla 1.4 naft Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:34 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3, 320D, Viti 2006, automatike

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta okazion 2.5 benzin-gaz

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Volkswagen E-Golf 2017 100% elektrik

14 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

A8 4.0tfsi presidencial

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

��2017 - BMW 730d xDrive

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 04:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0 Nafte

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione