Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 314
Aixam , 112
Alfa Romeo , 3695
Alpina , 70
Artega , 48
Audi , 45612
BAIC , 46
Bentley , 65
BMW , 30101
Bugatti , 27
Buick , 38
Cadillac , 229
Chevrolet , 1579
Chrysler , 1134
Citroën , 6933
Corvette , 33
Dacia , 240
Daewoo , 460
Daihatsu , 385
DeTomaso , 2
Dodge , 377
Ferrari , 30
Fiat , 18294
Ford , 42586
GMC , 90
Great Wall , 65
Grecav , 17
Honda , 1311
Hummer , 142
Hyundai , 4616
Infiniti , 89
Isuzu , 164
Jaguar , 1315
Jeep , 2010
Kia , 1641
Koenigsegg , 12
KTM , 25
Lada , 29
Lancia , 2238
Land Rover , 7574
Landwind , 5
Lexus , 126
Lifan , 9
Ligier , 6
Lincoln , 146
Lotus , 7
Maserati , 97
Maybach , 13
Mazda , 2088
Mercedes-Benz , 163868
MG , 93
MINI , 1729
Mitsubishi , 3998
Morgan , 6
Nissan , 7254
NSU , 8
Opel , 23497
Peugeot , 9685
Piaggio , 107
Plymouth , 4
Pontiac , 18
Porsche , 2184
Proton , 7
Renault , 12816
Rover , 663
Saab , 383
Seat , 4600
Škoda , 2517
Smart , 6141
Spyker , 3
Ssangyong , 493
Subaru , 196
Suzuki , 1412
Talbot , 3
Tata , 93
Tesla , 22
Toyota , 16890
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 13
UAZ , 11
VW Volkswagen , 88619
Volvo , 4605
Wartburg , 3
Wiesmann , 6
Yugo , 25
Zastava , 31

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60!

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:13
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Durrës

Discovery Sport 2016. Gjendje e Shkelqyeshme!

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 00:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING Cmimi diskutueshem

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

❌Okazion ❌Mercedes Benz C300 Naft

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:09 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMAT 2009

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET Volswagen Tiguan 2.0 TSI Benzin + Gaz

8 775 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:08
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Shitet Audi Q5 S Line

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN Golf 7

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen jetta 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet audi q5 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ S550-11 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet +355693763667

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML63 AMG-09 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 420  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL420 -09 MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GL450-14 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 BENZINE MUNDESI NDERRIMI

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citren c3 si e re

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2020 ..3.0 tdi quattro sline

42 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C class 2007 motorr 220 nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET 069 666 94 00

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes C class 250 benxin V6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Super okazion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

SUPER OKAZION

5 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

Super Okazion

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugot 508 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 2012

3 780 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

BMV X5M

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  500  ·  Tiranë

Okazion SHITET CLS 550 V8 BITURBO

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 01:05 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 - S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Mercedes-Benz B-180

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet audi q5 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione