Mercedes | Lushnjë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1561
Ford , 10
Opel , 7
Audi , 6
Fiat , 5
BMW , 4
Seat , 4
Toyota , 3
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Honda , 1
Renault , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:36 ,

MERCEDES C180 kompressor Automatik

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 ,

SHITET BENZ E 220 CDI

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:07 ,

Mercedes Benz

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:56 ,

❌OKAZION❌Mercedes C KLASS

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

Mercedes E350 CDI Avandgard Full , 1 pronar vetem

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

Shitet Ora Locman S.I.O Automatic super origjinale

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 ,

❌OKAZION❌HONDA CR-V Ekzekutive

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 ,

��SUPER OKAZION �� C Class 2.0 Nafte Automat Viti 2008

59 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 ,

Urgjentt B200 Avantgarde Sport Automat Viti 2006-2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 ,

Sprinter 319 2.9 V6 Versioni Gjate Super Gjendje 0685313535

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Mercedes benz E220

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:41 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 ,

MERCEDES BENZ C250 SPORT EDITION

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

Mercedes Benz C Klas.2008.Navi.Lekure.Kamer

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:14 ,

SHITETT MERCEDES C220 2009 AUTOMAT ELEGANCE FULLLL

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:12 ,

Mercedes-benz

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:11 ,

Mercedes Benz C Klas ,200 CDI .Manual

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

Benz C Klas ,200 CDI Avangard,nga Gjermania

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:17 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51 ,

AUTO ERI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:45 Dyqani ,

OKAZIONNNN MERCEDES BENZ E220 2010 AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:05 ,

MERCEDES A200 AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:33 ,

Mercedes Benz C Klas ,220 CDI .Viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 ,

Shitet mercedes Benz

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:04 ,

MERCEDES BENZ 220 AUTOMAT

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:50 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 ,

Ford Focus

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:49 ,

Golf 6 OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:15 ,

Mercedes Benz E 220

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:10 ,

Nercedes benz fundi 2005 *EVO*

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2005������������

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:29 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,,VITI 2007 SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2006����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2006������

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41 ,

✅Mercedes e320 avangard ✅

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:40 ,

Mercedes Benz Evo 220 automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:39 ,

Mercedes b-Classe automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:38 ,

✅Mercedes c220 automat Baxha ✅

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:36 ,

✅Mercedes Benz E 220 dizel 2010 ✅

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 ,

Mercedes benz

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:52 ,

M-benz C 220 CDI Automat Full Gjermania

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione