Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Chevrolet | Aveo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Chevrolet Aveo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:38 Dyqani ,

Shitet Chevrolet Aveo Gaz Benzin 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

OKAZION Chevrolet Aveo 1.3 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 10:21 ,

shitet chervolet avevo

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 23:19 ,

Shitet chevrolet aveo 2011 1.2 benzin

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 22:16 ,

Shitet ose nderrohet me foristrade ose makine familjare

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 20:50 ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 07:20 ,

Chevrolet aveo 1.2 benzin +gaz

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 17:08 ,

SHITET CHEVROLET AVEO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 11:37 ,

Chevrolet Aveo 2007

1 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 21:05 ,

Chevy Aveo 2012

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 13:06 ,

Chevrolet Aveo 1.3 diesel Okazion

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 21:39 ,

SHITET CHEVROLET AVEO 2012, AUTOMAT B+G

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 23:38 ,

Shitet chevrolet aveo 2011 1.2 benzin

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 11:32 ,

Chervolete aveo (euro 4)

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 16:31 ,

Shitet Chevrolet

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Shk 09:07 ,

Okazion Automatike

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 22:35 ,

Shitet Chevrolet Aveo 2011, motor 1.2 benzine/gaz.

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 05:49 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 12:40 ,

Okazion 1900 € benzin gaz fabrike

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 12:12 ,

Urgjent

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Dhj 13:08 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 17:49 ,

Shitet Chevrole Aveo benzin+gaz.

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 17:00 ,

SHITET CHEVROLET AVEO 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 14:37 ,

chervolet aveo (euro 4)

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 20:41 ,

SHITET CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Nën 19:40 ,

Okazion chervolet Aveo 2009 benzin gaz 2500€

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 15:14 ,

Cheverleto

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 01:13 ,

Makin

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Gush 15:32 ,

Ndrohet më Automat

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 13:13 ,

Chevrolet Aveo 2014 me 118000 km 1. Benzine

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Gush 10:51 ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzine-gaz

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 16:24 ,

Shutet

2 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 21:03 ,

Chevrolet aveo

3 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 01:27 ,

Shitet shervolet aveo viti 2009 1.2 bezin gaz

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 17:07 ,

Chevrolet gas BRC 0693741255

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 23:15 ,

Okazion 2400€ benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 09:19 ,

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:01 ,

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:20 ,

Shitet shervolet bezin gaz viti 2009 ne super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 16:29 ,

Shitet chevrolet aveo 2800€

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 15:53 ,

SHITET 0685530555

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 13:56 ,

Chevrolet aveo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 07:46 ,

Shitet makina gaz benzin

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 16:09 ,

Shitet Urgjent

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 17:15 ,

Shitet chevrolet Aveo

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 07:04 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 00:18 ,

✅SHITET CHEVORLET AVEO ����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Shk 11:45 ,

Chevrolet Aveo - OKAZJON 2400€

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Chevrolet Aveo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione