Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Chevrolet ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2500 , 11
Alero , 7
Astro , 4
Avalanche , 22
Aveo , 208
Beretta , 1
Blazer , 14
C1500 , 1
Camaro , 53
Caprice , 1
Captiva , 326
Cavalier , 1
Chevelle , 6
Chevy Van , 2
Colorado , 3
Cruze , 73
El Camino , 2
Epica , 52
Evanda , 6
Express , 2
G , 3
HHR , 3
Impala , 21
K30 , 2
Kalos , 216
Lacetti , 53
Lumina , 1
Malibu , 9
Matiz , 175
Nubira , 47
Orlando , 30
Rezzo , 3
S-10 , 5
SSR , 1
Silverado , 7
Spark , 141
Suburban , 36
Tahoe , 25
Trax , 8
Venture , 5
Volt , 1

Gjej Chevrolet në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje të ndryshëm si Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Chevrolet ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Chevrolet ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. Blej dhe shit makina ne MerrJep.al.Dje 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

��2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Durrës

Okazion! Chevrolet Cruze 1.7 Nafte 2013

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Dje 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

��2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:29 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

SHITET CHEVROLET CAPTIVA

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Elbasan

�� Shitet Chevrolet kalos 2008 Benzine 1.4 Automat����

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 22:44 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Vlorë

Chevrolet Aveo 2010 1.2Gas/Benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 22:34 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

CHEVROLET KAPTIVA 2.0 NAFTE..AUTOMAT..nga ZVICRA..

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Fier

CHEVROLET AVEO

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:05 Makina  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Tiranë

Super ekonomike 137.000kilometra

1 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:27 Makina  ·  Chevrolet  ·  Trailblazer  ·  Durrës

Okazion 4700 euro automat benzin gaz

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 19:25 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Elbasan

Chervolet 1.4 benxin-gaz AUTOMAT 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:21 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet:Captiva,7 Vende, Automat, Motor 2Nafte��������

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:51 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

SHITET Fuoristradë Chevrolet Captiva 2007 benzinë gaz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Durrës

Okazion! Chevrolet Cruze 1.7 Nafte 2013

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:30 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 NAFTE DIESEL

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:28 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

Chevrolet aveo benzin/gaz fabrike

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:49 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Durrës

CHEVROLET MATIZ 2009-benzin gaz -2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Tiranë

Chervolet Aveo nderrohet me motorr

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 12:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Tahoe  ·  Tiranë

Chevrolet Tahoe

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 10:28 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Fier

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 2008 SUPER GJENDJE

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2012 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2010 1.0 lt 68cv

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Fier

Chevrolet Spark viti 2013 1.0 lt 68cv benzin-gas

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:40 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Vlorë

������������Chevrolet 1,4 benzin Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:32 Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:32 Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 18:52 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA 2012 AUTOMAT 3.0 BENZINE-GAZ

11 479 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
26 Maj 18:27 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet Captiva ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 18:27 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet Captiva ����

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 16:32 Makina  ·  Chevrolet  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

CHEVROLET TRANVERSE 2013 B.GAZ 8+1 VENDE AUTOMAT

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 15:18 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Dibër

Chevrolet 4x4 viti 2008

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 13:39 Makina  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Fier

Shitet shevrolet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 07:42 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrolet Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 23:49 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkodër

Shitet makin foristrad shervolet 6+1 viti 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 17:57 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHERVOLET 2.0 NAFTE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 15:58 Makina  ·  Chevrolet  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Chervolet Traverse 7+1 Vende

75 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 08:55 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

Chevrolet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 23:39 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
24 Maj 23:39 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Fier

SHITET CHEVROLET CAPTIVA

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Maj 23:38 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Lushnjë

OKAZION CHERVOLET CAPTIVA

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
24 Maj 14:21 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet Chevrolet captiva

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:32 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Lushnjë

Chevrolet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:34 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

Chevorlet Suburban 5.3Benzinë 2009 ndrrim me Apartament

24 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 16:30 Makina  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Tiranë

Chevrolet Kalos 2007 1.2 Gaz/benzine

150 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 12:36 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Fier

Shitet shervolet cruze viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 12:16 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 20:00 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

super gjendje

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 17:46 Makina  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Vlorë

U shit flm ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 12:13 Makina  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Durrës

Shitjet shervoleti

10 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Maj 10:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 00:00 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chevrilet Captiva 2.0 Disel 2010 Manual 6+1 Shitet Ndrrohet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 18:35 Makina  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Vlorë

shitet

3 800 EUR


Jeni duke kërkuar për Chevrolet ne shitje? Shiko njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftime per Chevrolet ne Shitje


Eksploro njoftimet për Chevrolet ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Chevrolet ne shitje nga modele te ndryshme si, Chevrolet Alero, Astro, Baretta, Blazer, Captiva, Camaro, Evanda, Epica, Malibu, Matiz dhe shume te tjere. Kërko Chevrolet ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Chevrolet


Keni Chevrolet që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Chevrolet ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione