Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 394
Aixam , 97
Alfa Romeo , 3612
Alpina , 51
Artega , 27
Audi , 16103
BAIC , 28
Bentley , 30
BMW , 10569
Bugatti , 26
Buick , 14
Cadillac , 17
Chevrolet , 1055
Chrysler , 581
Citroën , 4756
Corvette , 10
Dacia , 251
Daewoo , 485
Daihatsu , 232
DeTomaso , 2
Dodge , 212
Ferrari , 23
Fiat , 17226
Ford , 39512
GMC , 28
Great Wall , 66
Grecav , 13
Honda , 975
Hummer , 6
Hyundai , 2302
Infiniti , 21
Isuzu , 166
Jaguar , 473
Jeep , 688
Kia , 1140
Koenigsegg , 16
KTM , 37
Lada , 31
Lancia , 1781
Land Rover , 1962
Landwind , 5
Lexus , 27
Lifan , 19
Ligier , 3
Lincoln , 5
Lotus , 3
Maserati , 3
Maybach , 6
Mazda , 1864
Mercedes-Benz , 54793
MG , 97
MINI , 1394
Mitsubishi , 3375
Morgan , 6
Nissan , 5974
NSU , 10
Opel , 20821
Peugeot , 8369
Piaggio , 137
Plymouth , 2
Pontiac , 6
Porsche , 50
Proton , 9
Renault , 12206
Rover , 363
Saab , 260
Seat , 4170
Škoda , 2085
Smart , 615
Spyker , 3
Ssangyong , 248
Subaru , 124
Suzuki , 1272
Talbot , 2
Tata , 108
Tesla , 6
Toyota , 12536
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 18
UAZ , 20
VW Volkswagen , 58981
Volvo , 1606
Wartburg , 6
Wiesmann , 10
Yugo , 30
Zastava , 43

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 01:32
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibër

Passat B6 - 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:20
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW Cady Frigo V.2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

VW GOLF 5 UNITED 1.6 BENZINE -GAZ

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Polo 1.4 Benzine Gaz 2006 gjendje perfekte

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

ford focus titanium..

5 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:43 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMV SERIA3 CMIM OKAZION PER PAK DIT.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:43 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2009 ZVICRA

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:41 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Korçë

Shitet ose ndrohet 2009

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:41 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Ndrohen 2 makina me 1

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:40 Makina  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Korçë

Seat Exeo 2.0Tdi Viti 2009 (mundesi ndrrimi)

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:39 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkodër

Opel astra/jeshile ne gjendje

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford Mondeo full option

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:39 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Tiranë

PEUGEOT EXPERT 2.0 BENZIN 2009 ZVICRA

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte,2008, 159,000 km ORIGJINALE

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range rover evoque

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Golf Plus 1.9Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:37 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 DOKUMENTA Ok

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Touran 4+1, 2007, 1.9 nafte,manuale 6+R

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 Sportback 2,0 nafte,2007, me dogane te paguar

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Golf 5, 1.9 nafte, 2007, STAGE 1 SPORT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Tiranë

OPEL COMBO LUNGO VITI 2010 1.6 BENZIN GAZ ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Tiranë

RENAULT TRAFIC LUNGO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tiranë

1.7 nafte /Viti 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Has

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  New Beetle  ·  Durrës

Beetle 1.9 tdi 2400euro

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Golf 5+.vit 2008.mundesi nderrimi

380 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

��Toyota Urban Cruiser 1.4 nafte 4x4 cel 0686720385��������

6 700 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford mundesi nderrimi

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Benc.mundesi nderrimi

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 200  ·  Fier

Shitet M.Benz ce200

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 Tdi 4X4. 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013��������

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Korçë

Ford 2.2 Dizell

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:26 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa C 1.3 tdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 4 1.9 naft manual

1 600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:23 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shes Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.0 benzin Viti 2004

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Ford Fiesta Sapo Targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione