Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 2
Alfa Romeo , 10
Artega , 4
Audi , 209
BAIC , 4
BMW , 151
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 2
Citroën , 33
Daihatsu , 1
Fiat , 69
Ford , 134
GMC , 1
Honda , 20
Hummer , 2
Hyundai , 27
Isuzu , 1
Jaguar , 5
Jeep , 11
Kia , 12
Lada , 1
Lancia , 43
Land Rover , 46
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 17
Mercedes-Benz , 1115
MINI , 7
Mitsubishi , 15
Nissan , 48
Opel , 145
Peugeot , 58
Plymouth , 3
Porsche , 14
Renault , 45
Rover , 4
Saab , 2
Seat , 9
Škoda , 32
Smart , 12
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 8
Tata , 3
Toyota , 162
UAZ , 2
Volvo , 38
Zastava , 1

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 20:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

��2014 - JAGUAR XF LUXURY 2.2D

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

����Vw Golf 6 plus 1.4 automat ����

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

��1998 - Mercedes-Benz S300 TurboDiesel

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E250 CDI 4Matic

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

Okazion!! Bmw X6 Superfull Options

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

��2014 - JAGUAR XF LUXURY 2.2D

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 200  ·  Fier

Shitet M.Benz ce200

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:24 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkodër

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE - 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:23
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

FULL OPTIONS 2010 VOLVO XC60 T6

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C-200-KOMPRESSOR Motor i Kuq 163-HP

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:25 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik 2010 ���� Mundesi Nderrimi

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 Makina  ·  Peugeot  ·  4007  ·  Tiranë

SHITE-Nderrohet Peugeot 4007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:11 Makina  ·  Peugeot  ·  4007  ·  Tiranë

SHITE-Nderrohet Peugeot 4007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Korçë

SHES ML 270 CDI 2003 MANUAL 207700 Km ORIGJINAL ne Korce

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 Makina  ·  Audi  ·  A2  ·  Fier

Audi A2 1.4 Naftë ����2005

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:24 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Pogradec

R.R.SPORT 300TD 2011 FULL PERFEKT

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

����2015-Audi A6 S-line (235HP)����

19 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Fier

SKODA ROMSTER����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C220 CDI Full Opsione EVO

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Elbasan

Audi A5 2.0 TFSI 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Durrës

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

❌ EVO 200 BENZIN Kompressor - 2007 - MANUALE- 178.000 Km ❌

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

SHITET VOLSWAGEN POLO 1.4 NAFT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

SHITET SUPER VOLSWAGEN POLO 1.4 NAFT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.0 nafte 9 G

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:03 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Durrës

Shitet ✅i diskutushem

3 100 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2003 automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2003 automat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Kurbin

Okazion 3200€

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Passat Automat 2010 2.0

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

B CLASS AUTOMAT 2007 OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vlorë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE 6 MARSHA

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

OKAZION.. Shitet Volkskwagen passat B6 2006 Full

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 420  ·  Peqin

Okazion

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LR DISCOVERY II TD5 4x4 2003 model

8 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LR Discovery 2 TD5 4x4 model 2003

8 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

A CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHES VW CADDY 1.9TDI MANUAL E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Pasat Viti 2014 Motorr 2.0 Nafte me dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:49 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vlorë

Ford S max 2.0 naft�

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

B Class 200 Cdi Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

GOLF 6 PLUS AUTOMAT 2013 EUROPE

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione