Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frigorifer | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frigorifer,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj frigorifer Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 11:04 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER 2 DHOMA VITI 2013

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 ,

Range Rover Sport AUTOBIOGRAPHY BLACK EDITION

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:36 ,

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

Lancia Thesis

2 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:54 ,

Range Rover 3.6 V8

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

SHES SPRINTER VIP BUSS 518 v6 XXXL VITI 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

❗Nderrohet Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:09 ,

BMW //M6 GranCoupe Ⓜ️#Competition Brake Ceramic ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:23 ,

BMW //M6 GranCoupe Ⓜ️#Competition Brake Ceramic ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:52 ,

Fiat doblo 1.3nafte FRIGORIFER

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:52 ,

Volkswagen kadi frigorifer 2009 maxi

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:14 ,

Audi 4.2 TDI Super Full.

32 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56 ,

Shitet VW T5 Frigorifer,Motorr 1.9 Nafte, Viti 2009.

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:55 ,

BMW M6

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:41 ,

Makine Makin frigorifer Transporter T4

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:05 ,

FRIGORIFER BENZ CITAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:40 Dyqani ,

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:04 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 Dizel 4x4

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 21:57 ,

Hyundai santa fe 2.2 Nafte Automat 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 14:08 ,

SHITET NDERROHET AUDI A8 L Super Full

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 15:27 ,

VW t3 cocktailvanbar

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 14:33 ,

SHITET / NDERROHET - Hyundai Santa Fe 2.4 nafte 2018

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frigorifer | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione