Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frigorifer - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frigorifer,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj frigorifer Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:18 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Makina , Korçë

Mercedes Benz S class

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

**Mercedes Benz S63 AMG -10 Presidencial super super full***

18 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina , Durrës

Shitet s class w221 s550 s500

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 M sport

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

Shitet Vw T5 Motor 1.9 Nafte Frigorifer 2009.

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER VOGUE 2012 4.4������

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 Makina , Tiranë

VW CADY MAX FRIGORIFER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:45 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:10 Makina , Tiranë

AUDI A8L ( full ) OKAZION

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:09 Makina , Fier

SHITET AUDI A8 L ( full )

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:09 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A8 L ( FULL )

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:02 Makina , Tiranë

Range Rover Sport

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:40 Makina , Durrës

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:02 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:19 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 Dynamic

64 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:55 Makina , Tiranë

Shitet citroen c4 Picasso 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 Makina , Shkodër

Discovery 4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:19 Makina , Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2020 FULL OPSION

78 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:14 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION

64 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:13 Makina , Tiranë

TOUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

23 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN HYBRID 2020 FULL OPSION

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 10:09 Makina , Tiranë

VOGUE 4.4 NAFT AUTOBIOGRAPHY 2014 FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:08 Makina , Tiranë

AUDI S8 EXLUSIVE 2014 SUPER FULL

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 21:17 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 12:26 Makina , Tiranë

���� BMW SERIA 7 Full Options���� Mundesi Nderrimi

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
23 Sht 11:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CL 63 AMG BiTurbo Full Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Sht 10:33 Makina , Tiranë

Discovery 5 2018 3.0 nafte

48 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frigorifer | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Frigorifer në kategorinë All Category
  • Frigorifer në kategorinë Makina | Fiat
  • frigorifer në kategorinë Automjete
  • Frigorifer në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Frigorifer në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • Frigorifer në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • frigorifer në kategorinë Makina | Renault | Trafic
  • Frigorifer në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • frigorifer në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz
  • Frigorifer në kategorinë Makina | Ford | Tourneo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione