Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 65
Aeon , 26
Aixam , 13
BMX , 2
Aprilia , 37
Baotian , 1
Barossa , 3
Bashan , 2
Beeline , 2
Benelli , 4
Beta , 5
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 45
Boom , 7
BRP , 3
Can Am , 10
CFMOTO , 12
Daelim , 1
Derbi , 1
Dinli , 1
DKW , 3
Ducati , 12
e-max , 1
Explorer , 1
Gilera , 4
GOES , 1
Honda , 162
Husqvarna , 1
Hyosung , 2
Indian , 2
Italjet , 5
Jawa , 1
Jinling , 5
Kawasaki , 61
KTM , 31
Kymco , 4
Lifan , 100
Linhai , 2
Luxxon , 2
Maico , 1
Malaguti , 5
MBK , 3
Motobi , 2
Mz , 2
Online , 10
PGO , 1
Piaggio , 39
Polaris , 2
Shineray , 35
Suzuki , 28
SYM , 18
TM , 4
Triumph , 7
Vespa , 17
VICTORY , 5
Yamaha , 140
Zero , 2
Zhongyu , 2
Zündapp , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.29 Mar 12:40 Dyqani Sportiv , Tiranë

ZONTES 125cc/ ABS 2022

3 600 EUR

Viti: 2021
26 Mar 11:04 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
26 Mar 11:04 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020
26 Mar 11:04 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
26 Mar 11:00 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
09 Mar 13:48 Të tjera , Tiranë

Yamaha Crypton S Jupiter FINN 115cc

10 LEK

Viti: 2022
13 Dhj 05:58 Sportiv , Tiranë

Cadra shiu per motorra

80 LEK

Viti: 2021
10 Dhj 11:46 Skuter , Tiranë

Super cub 125

Viti: 2020
27 Nën 07:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Bli papaq me keste

10 LEK

Viti: 2021
22 Nën 14:13 Skuter , Tiranë

honda x adv

Viti: 2021
01 Nën 13:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Bli papaq me keste ose me lek ne dor

130 000 LEK

Viti: 2021
22 Tet 23:26 Të tjera , Durrës

X-ADV 750cc 2021

16 500 EUR

Viti: 2021
22 Tet 16:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Xhadra shiu per motorra

80 LEK

Viti: 2021
20 Tet 12:14 Të tjera , Durrës

Vespa 50cc

1 LEK

20 Tet 12:06 Sportiv , Korçë

honda

2 LEK

20 Tet 11:15 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

250 LEK

Gjendje: I ri
20 Tet 08:56 Skuter , Tiranë

Shitet Suzuki Burgman 250cc

1 000 EUR

Gjendje: I ri
20 Tet 06:51 Sportiv , Berat

Shitet

550 LEK

19 Tet 18:27 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq 110 cc

600 LEK

19 Tet 10:11 Skuter , Tiranë

Okazion shitet Scooter elektrik!

38 000 LEK

Gjendje: I ri
19 Tet 08:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vlorë

dayang

1 000 LEK

Viti: 2021
18 Tet 22:54 Skuter , Tiranë

Shitet piaggo beverly

700 EUR

Gjendje: I ri
18 Tet 22:54 Sportiv , Tiranë

Motorr Kawasaki Ninja 300 ELEKTRIK

2 200 EUR

Gjendje: I ri

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione