Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kawasaki Të gjitha në Shqipëria

ER , 28
Kazer , 38
KLE , 48
KLX , 24
KX , 63
Model Tjeter , 443
Ninja , 280
Z , 198
ZXR , 62

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:00 Chopper/Coustom , Shkodër

KAWASAKI VULCAN 1600 cc

9 500 EUR

Dje 15:31 Sportiv , Tiranë

Kawasaki ninja 1000cc

13 000 EUR

Dje 15:30 Kros/Enduro , Tiranë

Kavasaki kx450f 2012

4 400 EUR

Dje 11:03 Kros/Enduro , Tiranë

KLE 500

2 520 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 10:11 Të tjera , Tiranë

KAWASAKI ER6N

3 500 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 09:10 Touring , Tiranë

W800 Kawasaki

7 000 EUR

22 Nën 18:45 Touring , Tiranë

KAWASAKI 650

3 300 EUR

21 Nën 17:21 Sportiv , Tiranë

KAWASAKI ER 6n

4 000 EUR

20 Nën 17:00 Sportiv , Berat

Shitet kawasaki 110 cc

17 Nën 12:39 Sportiv , Tiranë

Tiran

3 800 EUR

15 Nën 01:07 Sportiv , Elbasan

Mottorr kawasaki

950 000 LEK

13 Nën 17:01 Kros/Enduro , Tiranë

Kawasaki kle 500

3 500 EUR Çmimi me zbritje

12 Nën 15:46 Sportiv , Sarandë

Klejdi Capari

1 100 EUR

12 Nën 01:01 Sportiv , Elbasan

Kawasaki z750

950 000 LEK

11 Nën 15:15 Touring , Tiranë

KAWASAKI 650

3 300 EUR

10 Nën 13:40 Kros/Enduro , Lushnjë

Kawasaki kx250f ne super gjendje

2 500 EUR

10 Nën 13:37 Sportiv , Tiranë

✅ Kawasaki z750 ��

5 800 EUR

07 Nën 19:55 Sportiv , Korçë

Kawasaki z750

4 800 EUR

03 Nën 00:58 Sportiv , Elbasan

Motorr

9 LEK

29 Tet 09:28 Sportiv , Tiranë

Kavadaki z750

3 900 EUR

28 Tet 11:43 Skuter , Durrës

Kawasaki

4 300 EUR

28 Tet 10:13 Sportiv , Tiranë

Kawasaki ER-6

5 500 EUR

26 Tet 22:40 Sportiv , Fier

❎Shitet ❎

9 500 EUR

Viti: 2018
25 Tet 07:12 Dyqani Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

U shit

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Shitësit të Besuar
24 Tet 15:21 Sportiv , Tiranë

Kawasaki er6n 2014

4 999 EUR

21 Tet 16:13 Kros/Enduro , Krujë

shitet

1 800 EUR

21 Tet 10:20 Sportiv , Tiranë

Kawasaki ZX 600 D

1 800 EUR

19 Tet 10:41 Sportiv , Korçë

Kawasaki

4 000 EUR

16 Tet 23:02 Sportiv , Elbasan

Kawasaki z750

9 500 LEK

14 Tet 21:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fier

Shitete motorr kavasaki

5 000 EUR

14 Tet 15:37 Sportiv , Has

Kawasaki z1000

7 300 EUR

14 Tet 14:56 Skuter , Vlorë

Shitet ose nderohet motori okazion

06 Tet 08:33 Sportiv , Durrës

Kawasaki Z1000

6 600 EUR

04 Tet 15:47 Skuter , Tiranë

Kawasaki J300

3 700 EUR

03 Tet 13:10 Touring , Tiranë

Kawasaki z1000sx

6 950 EUR

02 Tet 15:49 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Kawasaki KX450 2020 43 ore pune

6 700 EUR

30 Sht 20:11 Sportiv , Elbasan

Shitet

9 500 EUR

25 Sht 15:38 Kros/Enduro , Kukës

Kawasaki 250cc KOSOVE

2 300 EUR

25 Sht 14:16 Sportiv , Tiranë

I Diskutueshem 600 kubiksh

6 000 EUR

19 Sht 19:25 Kros/Enduro , Krujë

shitet

2 000 EUR

10 Sht 17:10 Sportiv , Tiranë

Okazion

1 700 EUR

07 Sht 02:41 Sportiv , Shkodër

Shitet Kavasaki Ninja

06 Sht 10:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Krujë

Shitet kawasaki 300

6 000 EUR

05 Sht 03:03 Të tjera , Kavajë

Kawasaki

3 500 EUR

05 Sht 00:29 Të tjera , Lushnjë

Shitet Kavassaki 110cc

100 EUR

02 Sht 14:08 Të tjera , Vlorë

Kawasaki 125c

01 Sht 12:02 Sportiv , Vlorë

SHITET

7 600 EUR

31 Gush 21:15 Kros/Enduro , Berat

shitet

20 000 LEK

30 Gush 14:32 Të tjera , Berat

Kawasaki z 750

2 700 EUR

25 Gush 19:32 Terren/Offroad , Berat

Shitet

250 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione