Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kawasaki Z Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Z | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 14:42 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Z 750

4 800 EUR

16 Maj 09:20 Touring , Tiranë

Kawasaki Z900

8 200 EUR

14 Shk 12:49 Sportiv , Tiranë

Kavasaki z1000

6 500 EUR

06 Jan 08:34 Sportiv , Tiranë

OKAZION Kawasaki Z900

7 500 EUR

17 Dhj 01:28 Sportiv , Tiranë

Shitet Kawasaki Z750

4 500 EUR

14 Dhj 18:40 Kros/Enduro , Shkodër

plastik kolektoresh

Viti: 2009
29 Tet 14:08 Touring , Tiranë

kawasaki z1000

4 500 EUR Çmimi me zbritje

29 Sht 11:03 Sportiv , Shkodër

shitet plastika per kavasaki z 750

Viti: 2008
13 Sht 01:20 Sportiv , Tiranë

OKAZION Kawasaki z900 7600€

7 500 EUR

Viti: 2018
12 Sht 02:10 Sportiv , Elbasan

Shitet ose nderrohet me chooper me cc te madh

3 500 EUR

Viti: 2006
20 Korr 14:13 Sportiv , Durrës

Z 750 2011

1 600 EUR

Viti: 2011
17 Qer 13:45 Sportiv , Tiranë

❌❌❌U shit (6 or) ❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2006
11 Qer 17:14 Skuter , Tiranë

Shitet motorri

4 200 EUR

Viti: 2016
11 Maj 21:10 Sportiv , Durrës

Kawasaki

2 900 EUR

Viti: 2007
20 Jan 16:21 Sportiv , Tiranë

Kawasaki z750

3 500 EUR

Viti: 2008
04 Jan 01:14 Sportiv , Tiranë

Kawasaki z750

3 500 EUR

Viti: 2008
18 Dhj 00:47 Sportiv , Pogradec

Kawasaki Z750

2 500 EUR

Viti: 2006
06 Tet 21:39 Sportiv , Elbasan

Motor

1 000 EUR

Viti: 2011
21 Sht 15:55 Sportiv , Durrës

kawasaki

3 500 EUR

Viti: 2007
21 Sht 13:15 Sportiv , Durrës

kawasaki

3 500 EUR

Viti: 2007
21 Sht 11:54 Sportiv , Durrës

kawasaki

3 500 EUR

Viti: 2007
21 Sht 11:34 Sportiv , Durrës

kawasaki

3 500 EUR

Viti: 2007
25 Gush 00:33 Sportiv , Tiranë

Kawasaki z9

8 500 EUR

Viti: 2017
12 Gush 22:09 Sportiv , Tiranë

KAWASAKI Z650

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
14 Korr 20:53 Sportiv , Sarandë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2006
04 Qer 10:42 Sportiv , Tiranë

Z 750 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
21 Maj 21:29 Sportiv , Durrës

Shitet kawasaki 636 z6 i modifikuar për 1000 kubik

1 700 EUR

Viti: 2006
17 Maj 15:11 Sportiv , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
15 Maj 13:30 Sportiv , Vlorë

Kawasaki z750

3 600 EUR

Viti: 2009
10 Maj 22:41 Sportiv , Durrës

Vetem shitet

9 000 EUR

Viti: 2019
06 Maj 18:09 Sportiv , Shkodër

kawasaki Z1000 motorcycle

4 000 EUR

Viti: 2020
27 Pri 03:36 Të tjera , Fier

Shitet ose nderrohet kawasaki Z 1000

1 500 EUR

Viti: 2007
07 Pri 11:24 Kros/Enduro , Mallakastër

Shitet motori okazion

Viti: 1996
01 Pri 17:49 Sportiv , Tiranë

kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2007
09 Mar 19:50 Sportiv , Lezhë

Telefonata serioze

3 700 EUR

Viti: 2008
27 Shk 19:33 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Z750

4 000 EUR

Viti: 2007
20 Jan 12:27 Sportiv , Lezhë

Motorr

500 EUR

Viti: 2004
19 Dhj 17:33 Sportiv , Durrës

kawasaki z1000

1 000 EUR

Viti: 2007
24 Nën 19:30 Sportiv , Durrës

shitet

1 300 EUR

Viti: 2007
24 Nën 17:37 Sportiv , Tiranë

Kawasaki z 750 2018 okazion

4 000 EUR

Viti: 2018
25 Tet 11:57 Sportiv , Durrës

z750 2006 Super okazion

1 000 EUR

Viti: 2006
24 Tet 13:29 Touring , Durrës

0697934199

1 000 EUR

Viti: 2005
30 Sht 09:08 Sportiv , Fier

kawsaki z750

3 600 EUR

Viti: 2006
24 Gush 21:47 Sportiv , Fier

Z 1000

Viti: 2008
03 Korr 11:36 Sportiv , Tiranë

kawasaki z750 viti 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
09 Qer 21:03 Sportiv , Durrës

Kawasaki z750 2005

2 850 EUR

Viti: 2005
16 Pri 21:45 Sportiv , Korçë

Shitet Kawasaki Z750

Viti: 2006
16 Pri 01:27 Sportiv , Tiranë

KAWASAKI

3 700 EUR

Viti: 2008
13 Pri 15:55 Sportiv , Durrës

Kerkoj letra per kawasaki z viti 2006 750

1 EUR

Viti: 2005
09 Pri 13:44 Dyqani Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

U shit

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Z | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione