Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa letra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 241
Honda , 199
Piaggio , 100
Kawasaki , 85
Lifan , 85
Suzuki , 71
Aprilia , 63
Kymco , 54
Vespa , 28
Malaguti , 26
Gilera , 20
BMW , 16
KTM , 14
Adly , 12
Peugeot , 11
Jawa , 9
Ducati , 8
Cagiva , 8
Triumph , 6
CPI , 5
SYM , 5
Daelim , 5
Jinling , 5
Baotian , 4
Online , 4
Bashan , 4
Pegasus , 3
Luxxon , 3
Italjet , 3
Zhongyu , 3
Can Am , 2
TM , 2
Barossa , 2
Zero , 2
Motobi , 2
Shineray , 2
Beta , 2
Aeon , 2
MV Agusta , 2
VICTORY , 1
Beeline , 1
Aixam , 1
Linhai , 1
Hyosung , 1
Skyteam , 1
Benelli , 1
Husqvarna , 1
Derbi , 1
MBK , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa letra,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa letra Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:24 ,

Honda cbr250r

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Dje 17:22 ,

Yamaha MT 07 2018

3 500 EUR

Viti: 2018
29 Qer 23:19 ,

Shitet motori 100 cc honda

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
26 Qer 16:08 ,

Kerkoj motorr deri ne 500€ Shkoder

500 EUR

Viti: 2003
25 Qer 06:48 ,

0692851721

600 LEK

Viti: 2007
24 Qer 18:21 ,

Shitet kymco pa letra

250 LEK

Viti: 2005
23 Qer 23:49 ,

Papaq 79cc

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
22 Qer 14:52 ,

GSX-R1000

Viti: 2005
22 Qer 13:12 ,

Dayang 72cc

70 000 LEK

Viti: 2010
22 Qer 00:24 ,

Xmax 2012 250CC super gjendje ne shitje

3 300 EUR

Viti: 2012
21 Qer 23:41 ,

SHITET

1 600 EUR

Viti: 2004
21 Qer 23:33 ,

OKAZION-SHITET

1 600 EUR

Viti: 2004
16 Qer 19:47 ,

Shitet motor 530 leke

530 LEK

Viti: 2008
15 Qer 18:00 ,

Kawasaki 110cc

1 000 EUR

Viti: 2000
14 Qer 14:12 ,

Dayang 125

Viti: 2021
13 Qer 20:34 ,

Shitet okazion

1 000 EUR

Viti: 1983
13 Qer 04:50 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1986
09 Qer 16:21 ,

Banshe japonez

400 LEK

Viti: 2005
07 Qer 17:38 ,

ZONGSHEN 110CC

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
31 Maj 12:45 ,

Shitet kymco pa letra

350 LEK

Viti: 2007
30 Maj 14:28 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2006
30 Maj 03:17 ,

shitet motorri125cc

250 LEK

Viti: 2006
29 Maj 15:14 ,

HONDA SUPER CAB

320 LEK

Viti: 2021
29 Maj 14:01 ,

Shitet kymco pa letra

350 LEK

Viti: 2004
24 Maj 20:05 ,

crypton x135

1 100 EUR

Viti: 2010
23 Maj 23:48 ,

Motorr per qejf

1 000 EUR

Viti: 2007
23 Maj 12:00 ,

Shitet motorri

450 000 LEK

Viti: 2010
22 Maj 13:04 ,

Motor 125 cc

30 LEK

Viti: 2002
21 Maj 23:59 ,

Yamaha crypton

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
20 Maj 21:39 ,

Motorr 150 kubik 400 mije leke

400 EUR

Viti: 2004
20 Maj 15:49 ,

piaggio liberty 125 cc

350 EUR

Viti: 2006
20 Maj 14:57 ,

SHITET HONDA 100 kubik 500€ PA LETRA

500 EUR

Viti: 1987
20 Maj 14:10 ,

Skuter 75cc

220 LEK

Viti: 2000
20 Maj 13:06 ,

Shitet motorr

1 LEK

Viti: 2010
18 Maj 20:07 ,

Dajang

60 000 LEK

Viti: 2021
17 Maj 17:51 ,

Kawasaki

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
14 Maj 10:18 ,

Vespa

850 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Maj 12:31 ,

Megaluti medison

450 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa letra | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pa letra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Pa letra në kategorinë Makina
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Pa letra në kategorinë All Category
  • Pa letra në kategorinë Automjete
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia
  • Pa letra në kategorinë Makina | Ford | Kuga
  • Pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Husqvarna

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione