Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Motor Touring në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 2
Aeon , 4
Aixam , 1
Aprilia , 9
Baotian , 1
Yamaha , 1
Barossa , 1
Benelli , 6
Beta , 1
BMW , 156
Boom , 1
CFMOTO , 1
Daelim , 2
DKW , 1
Ducati , 18
Gilera , 2
GOES , 1
Honda , 139
Hyosung , 2
Italjet , 1
Jawa , 4
Kawasaki , 41
KTM , 22
Kymco , 2
Lifan , 11
Malaguti , 3
Mz , 3
Piaggio , 9
Sachs , 1
Suzuki , 55
Triumph , 6
Vespa , 4
VICTORY , 1
Yamaha , 100
Zhongyu , 1
Zündapp , 1

Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me motor? Motorë Touring është zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet për motor touring në shitje nga markat më të ndryshme si Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson dhe shumë të tjerë. Gjeni motor Touring të modeleve të ndryshme në mesin e qindra njoftimeve në MerrJep.al.


Bleni dhe shisni motor touring në MerrJep.al. Shpërndani njoftime për Motor Touring në shitje dhe gjeni blerësit e interesuar.Dje 10:53
Linku:
Touring  ·  KTM  ·   ·  Tiranë

OKAZION KTM SUPER ADVENTURE S 2021

20 000 EUR

Online

Dje 23:42 Touring  ·  Honda  ·  NC750X  ·  Tiranë

HONDA NC750X TOURING EDITION

6 600 EUR

Online
Dje 23:02 Touring  ·  Ducati  ·   ·  Tiranë

�� Ducati Multistrada 1260S

14 600 EUR

Online
Dje 22:54 Auto sallon Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Tiranë

Auto fortuzi

11 500 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Touring  ·  Benelli  ·   ·  Tiranë

Benelli Trk502 viti 2018 500cc A2 !!!

7 099 EUR

Online
Dje 21:11 Touring  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

Honda AfricaTwin 1100 DTC

Dje 20:56 Touring  ·  Honda  ·  Africa Twin  ·  Tiranë

Honda Africa Twin

11 700 EUR

Dje 20:53 Touring  ·  Honda  ·  Africa Twin  ·  Tiranë

Honda Africa

11 700 EUR

Dje 20:51 Touring  ·  Honda  ·  Africa Twin  ·  Tiranë

Honda Africa Twin

13 400 EUR

Dje 20:46 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

��BMW - R1200GS - 2018

16 000 EUR

Dje 20:16 Touring  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW R1200 RT SHITET NDËROHET

7 700 EUR

Online
Dje 20:14 Auto sallon Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA (NEW) 0KM

Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Auto sallon Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 700 S

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:51 Touring  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kawasaki

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 19:43 Touring  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

���� SUZUKI SFV 650 A GLADIUS ABS

4 999 EUR

Dje 18:56 Touring  ·  Kawasaki  ·  vulcan 650S  ·  Tiranë

kawasaki vulcan 650 S

8 500 EUR

Online
Dje 18:00 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1290 Superadventure S - 2018

14 000 EUR

Online
Dje 17:52 Touring  ·  BMW  ·  S1000Xr  ·  Tiranë

Shitet S1000XR 2022

23 000 EUR

Dje 15:12 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet honda nc750x 2020

9 000 EUR

Dje 15:09 Touring  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Tiranë

Shitet V Strom viti 2020

9 500 EUR

Dje 14:58 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700S ABS viti 2013 Svizzera ����

5 300 EUR

Dje 14:58 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1090 ADVENTURE

11 800 EUR

Dje 14:58 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700SD fantastik manual 6 marshe

5 600 EUR

Dje 14:53 Touring  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fantastik Suzuki GS500U 2005

2 550 EUR

Dje 12:57 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

R 1200 GS Full

12 500 EUR

Online
Dje 12:57 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tracer 9

12 500 EUR

Online
Dje 11:48 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tracer 900cc

10 800 EUR

Dje 10:53
Linku:
Touring  ·  KTM  ·   ·  Tiranë

OKAZION KTM SUPER ADVENTURE S 2021

20 000 EUR

Online
Dje 10:52 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Bmw R 1200 GS

11 000 LEK

Online
Dje 10:37 Touring  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Tiranë

SUZUKI V-STROM DL650

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 09:37 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xj6

5 200 EUR

Dje 06:30 Auto sallon Touring  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Tiranë

Suzuki V STROM 650 2022

Viti: 2021
Shitësit të Besuar
26 Maj 21:39 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shes

12 000 EUR

26 Maj 19:07 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Bmw R1200 gs

12 000 EUR

Online
26 Maj 18:53 Touring  ·  KTM  ·   ·  Vlorë

KTM DUKE R 690

4 EUR

26 Maj 17:32 Touring  ·  Benelli  ·   ·  Tiranë

Okazion benelli

6 500 EUR

26 Maj 10:49 Touring  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOOM TRAJK

10 500 EUR

26 Maj 06:54 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2012 Yamaha super tenere 1200cc

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 22:54 Touring  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Durrës

KTM 1290 Super Adventure S 2019 ‼️SUPER OKAZION‼️

14 999 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 20:07 Touring  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

Shes VOGE DS 525

6 400 EUR

25 Maj 18:12 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Multistrada

12 000 EUR

25 Maj 17:37 Auto sallon Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 700X

6 200 EUR

Shitësit të Besuar
25 Maj 17:23 Auto sallon Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X-ADV 2024 0km

Shitësit të Besuar
25 Maj 15:39 Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

bmw gs 1200cc 2006

6 000 EUR

25 Maj 10:39 Touring  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm 1290 SuperDuke GT 2021 i ri

16 500 EUR

Online
24 Maj 17:12 Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Tiranë

BMW R1200GS Adventure

12 999 EUR

24 Maj 14:07 Touring  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Shitet

6 300 EUR

24 Maj 13:45 Touring  ·  Honda  ·   ·  Tiranë

Shitet Honda X-ADV Full extra me cmim OFERTE

9 800 EUR

24 Maj 11:06 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA TRANSALP 700

24 Maj 09:23 Touring  ·  BMW  ·  R series  ·  Shkodër

BMW R850 RT

3 000 EUR


Blejë motor për udhëtime të gjata dhe shijoni udhëtimet rrugët e gjata dhe lokale me të.


Përzgjedhje e madhe e motorëve Touring në shitje


Bëni udhëtime të gjata me motoçikleta të markave më të njohura. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motorin që po kërkoni. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorë Touring të ndryshëm si Aprilia Dorsoduro, Aprilia Pegaso, BMW F-series, BMW GS, BMW R Series, Harley V Rod, Honda CB, Honda XL, Honda Shadow, Kawasaki KLE, Kawasaki Z, Suzuki V-Strom, Yamaha TDM dhe shumë të tjerënë shitje. Gjeni ofertën ideale në MerrJep.al.


Blej dhe shit motor Touring në MerrJep.al


Blej motor me 125cc, 250cc, 600cc, 500cc, 550cc dhe të tjerë. Kërkoni për markën përkatëse në kutinë e kërkimit dhe shikoni ofertat për atë model. Zgjedhni modelin që ju përshtatet juve në kategorinë touring.


Shisni motor për udhëtime të gjata nga markat e ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Krijoni njoftime shpejtë dhe lehtë me informatat për motorin dhe gjein blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione