Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 34
Honda , 23
Piaggio , 16
Aprilia , 10
Lifan , 7
Kawasaki , 6
BMW , 4
Vespa , 4
CFMOTO , 3
Adly , 2
Aeon , 1
Blata , 1
Husqvarna , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
KTM , 1
Linhai , 1
Peugeot , 1
Rivero , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 1
SYM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorra,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorra Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:19 ,

Dayang

111 LEK

Viti: 2021
19 Qer 17:00 ,

Motorra per pjes

50 LEK

Viti: 2016
18 Qer 15:52 ,

Bateri 12 V-9 Amp, 12 euro copa

12 EUR

Viti: 2020
18 Qer 15:52 ,

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
12 Qer 12:00 ,

Shitet motorri

450 LEK

Viti: 2007
25 Maj 10:30 ,

SHITUR FLM MERRJEP

1 500 EUR

Viti: 2005
14 Maj 19:48 ,

Bateri 12V 9A, 12 Euro

12 EUR

Viti: 2021
04 Maj 21:29 ,

Shiten motorrat

1 LEK

Viti: 2002
01 Maj 00:54 ,

SUPER OKAZION X-Max 250 i

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
29 Jan 21:07 ,

Motorra

11 111 EUR

Viti: 2021
19 Dhj 14:12 ,

2 papaqa

Viti: 2019
06 Nën 09:33 ,

Papaq

1 200 LEK

Viti: 2021
13 Tet 03:17 ,

Blej motorra vespa

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Sht 14:33 ,

Harley-Davidson

4 500 EUR

Viti: 2008
18 Sht 11:30 ,

Mundesi blerje me keste

880 EUR

Viti: 2021
06 Sht 14:08 ,

Motorra me 4 goma

380 LEK

Viti: 2010
02 Sht 12:25 ,

Motorra me 4 goma

450 LEK

Viti: 2016
16 Gush 17:32 ,

Shiten marmita per skuter

100 EUR

Viti: 2013
09 Gush 11:59 ,

shiten motorra kavasaki

Viti: 2021
05 Gush 20:04 ,

Motorra

1 000 EUR

Viti: 2000
31 Korr 17:13 ,

Motorra

10 LEK

Viti: 2000
23 Korr 12:25 ,

Honda

450 EUR

Viti: 2010
13 Korr 11:04 ,

Shiten

12 000 EUR

Viti: 2015
12 Qer 22:49 ,

Lifan 100cc

Viti: 2009
08 Qer 15:03 ,

Motorra te rinj

1 EUR

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorra | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • motorra në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • MOTORRA në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet
  • motorra në kategorinë Moped (nën 50cc) | Aprillia
  • motorra në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • Motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione