Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Kros/Enduro të Përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 14
Aeon , 4
Aixam , 5
Aprilia , 54
Baotian , 3
Bashan , 1
Beeline , 1
Benelli , 4
Beta , 5
BMW , 59
Cagiva , 6
CFMOTO , 2
CPI , 2
Daelim , 2
DKW , 1
Ducati , 6
e-max , 2
emco , 1
Explorer , 1
Gilera , 7
Honda , 194
Husaberg , 2
Husqvarna , 22
Hyosung , 2
Italjet , 3
Jawa , 3
Jinling , 2
Kawasaki , 94
Keeway , 1
KTM , 91
Kymco , 2
Lifan , 30
Luxxon , 1
Malaguti , 1
Mz , 7
Online , 2
Piaggio , 4
Sachs , 1
Shineray , 25
Suzuki , 63
SYM , 3
TM , 3
Triumph , 2
Ural , 1
Vespa , 1
Yamaha , 221
Zero , 1

Motoçikleta/Motor mbi 50cc Kros apo Enduro të përdorur dhe të ri në shitje. Shikoni njoftimet për Motor Kros në shitje nga marka të ndryshme si: Kawasaki, Yamaha, BMW, Honda, Suzuki dhe tjera në shitje. Nëse udhëtoni në rrugë malore me motor, atëherë motor Kros dhe Enduro është zgjedhja e duhur dhe e saktë për ju.


Bleni dhe shisni motor Kros/Enduro të përdorur apo të ri në Merrjep.al. Gjej motor Kros me 50cc, 125cc, 150cc, 250cc dhe lloje tjera. Nëse posedoni motor Kros të përdorur apo të ri, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë.Dje 16:47
Linku:
Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

Yamaha Tenere 700 2021 shitet

13 000 EUR


Sot 20:14 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shitet yamaha yz

1 800 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 19:59 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Durrës

Yamaha XT660X viti 2007 perfekt

4 900 EUR

Sot 19:57 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  FMX  ·  Durrës

����Honda FMX 650 viti 2006. Km 19695.

3 900 EUR

Sot 19:55 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

Honda CRF 250M viti 2017

4 900 EUR

Sot 19:55 Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Suzuki DR 125 RM viti 12/2008.

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:06 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  x-moto 250cc  ·  Shkodër

Moto Cros X-MOTO 250 CC

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:11 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

TIMON CROSS-ENDURO

45 EUR

Sot 11:43 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda X Adv 750 2020 Pa Dogane!

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Sot 04:46 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Kerkoj grup 125 2kohsh per kros

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 02:55 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KLE  ·  Tiranë

Kawasaki KLE500

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:47
Linku:
Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·   ·  Tiranë

Yamaha Tenere 700 2021 shitet

13 000 EUR

Dje 16:09 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

HONDA CRF 450

2 200 EUR

Dje 15:06 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Kavasaki kx450f 2012

4 400 EUR

Dje 07:52 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

18 Pri 11:37 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  VFR  ·  Tiranë

HONDA VFR1200X CROSSTOURER

9 900 EUR

18 Pri 11:30 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Yamaha Dt 50

1 500 EUR

17 Pri 20:59 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

BMX

1 000 EUR

17 Pri 11:27 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 17:31 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW GS 1200

18 500 EUR

Viti: 2018
13 Pri 22:08 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Karkalec 110cc me freksjon

850 EUR

13 Pri 18:46 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Adventure  ·  Shkodër

Ktm 640cc LC4 Supermoto

3 700 EUR

11 Pri 16:40 Kros/Enduro  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion moto kros

2 700 EUR

10 Pri 10:19 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Transalp

5 100 EUR

Viti: 2008
09 Pri 23:50 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

honda slr okazjon

1 500 EUR

09 Pri 19:59 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet BMW Gs 1200 cc SUPER GJENDJE

12 000 EUR

08 Pri 20:30 Kros/Enduro  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

Karkalec 150 cc i ri

2 400 LEK

07 Pri 15:07 Kros/Enduro  ·  emco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Kros 250cc

950 EUR

06 Pri 08:52 Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Suzuki

2 700 EUR

04 Pri 14:22 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XTX  ·  Berat

Yamaha xtx 660 ne shitje!

04 Pri 04:19 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Okazion

1 600 EUR

03 Pri 13:19 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CRF  ·  Tiranë

Shitet

6 500 EUR

03 Pri 03:37 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

KTM 250 2T

2 800 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 00:56 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

yamaha

1 000 EUR

31 Mar 16:22 Auto sallon Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 350 SXF

4 000 EUR

Shitësit të Besuar
31 Mar 16:21 Auto sallon Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KTM 525 SMR

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
30 Mar 14:48 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

KROS 125 CC - CROSS 125 CC - DIRT BIKE 125 CC

1 EUR

29 Mar 19:55 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motorr Aprilia 350

1 400 EUR

27 Mar 01:35 Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Kerkoj motorr pa grup fare

300 EUR

26 Mar 21:54 Kros/Enduro  ·  Husqvarna  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Husqvarna fe 350 2018

1 EUR

26 Mar 11:20 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

KROS NAS 300cc 4t viti 2021

2 650 EUR

26 Mar 07:58 Kros/Enduro  ·  BMW  ·  F series  ·  Vlorë

Shitet per pjese

300 LEK


Mijëra njoftime për motor Kros dhe Enduro në shitje. Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjej motorin tuaj ideal.


Gjej Motor Kros dhe Enduro në MerrJep.al


Jeni të pasionuar pas aventurave me motor në rrugë malore? Motor Kros dhe Enduro është përzgjedhja e duhur për ju. Gjej motor Kros të të gjitha markave dhe modeleve si: Suzuki Burgman, KTM Kros, Yamah 400cc, Kawasaki KLE, Yamaha XT dhe modele tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta me çmime konkurruese në treg.


Blej motor sigurtë, lehtë dhe shpejtë duke përdorur filtrat për kërkim. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit të motorëve Kros dhe Enduro dhe shikoni njoftimet që ju tërheqin më shumë.


Shisni Motor Kros dhe Enduro në MerrJep.al


Shisni motor kros dhe enduro shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani, plotësoni formularin me informata të vlefshme për produktin dhe gjej blerësit e interesuar për Motor Kros dhe Enduro. Shisni motor kros të markave dhe modeleve të ndryshme në të gjitha qytetet e Shqipërisë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione