Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 63
Aeon , 26
Aixam , 2
Aprilia , 404
Baotian , 11
Yamaha , 2
Barossa , 2
Bashan , 7
Beeline , 5
Benelli , 29
Beta , 12
Bimota , 2
Blata , 1
BMW , 31
Boom , 2
Burelli , 4
Cagiva , 3
Can Am , 1
CFMOTO , 7
CPI , 1
Daelim , 15
Derbi , 2
DKW , 1
Ducati , 2
e-max , 6
Generic , 2
Gilera , 175
Honda , 777
Horex , 1
Hyosung , 5
Italjet , 23
Jawa , 6
Jinling , 10
Kawasaki , 32
Keeway , 4
KTM , 14
Kymco , 458
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 64
Linhai , 1
Luxxon , 3
Malaguti , 319
MBK , 31
Megelli , 1
Motobi , 2
Mz , 1
Online , 5
Pegasus , 7
Peugeot , 96
PGO , 2
Piaggio , 1171
Rivero , 1
Sachs , 2
Shineray , 3
Skyteam , 4
SMC , 1
Suzuki , 619
SYM , 78
TGB , 3
TM , 8
Triumph , 1
Vespa , 172
VICTORY , 2
Wottan , 1
Yamaha , 1297
Zero , 2
Zhongyu , 2

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.01 Qer 17:36
Linku:
Skuter , Tiranë

Piaggio MP3 300 ie Business

3 800 EUR

06 Qer 22:59
Linku:
Skuter , Tiranë

Bledi

6 800 EUR

Dje 18:10
Linku:
Skuter , Tiranë

X MAX 250

4 600 EUR

Dje 15:25
Linku:
Skuter , Tiranë

Tmax 530

9 700 EUR


Sot 06:02 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha NMAX 155cc

3 500 EUR

Sot 01:59 Skuter , Shkodër

Vespa LX 151 cc 2006

2 400 EUR

Sot 01:11 Skuter , Tiranë

‼️GILERA NEXUS 250cc 2006

2 600 EUR

Sot 00:28 Skuter , Tiranë

HONDA XADV 750 cc

12 000 EUR

Sot 00:25 Skuter , Durrës

Yamaha tmax Nderrohet ose shitet

2 750 EUR

Dje 23:00 Skuter , Tiranë

Beverly 400/S HPE !!!

6 400 EUR

Dje 22:58 Skuter , Durrës

Honda Integra 750 S

6 300 EUR

Dje 22:27 Skuter , Tiranë

Tmax

3 200 EUR

Dje 22:12 Skuter , Durrës

Gilera Nexus 500cc

3 200 EUR

Dje 21:56 Skuter , Tiranë

Shitet N max yamaha 125 cc

2 700 EUR

Dje 21:55 Skuter , Tiranë

SHITET HONDA SH

1 500 EUR

Dje 21:54 Skuter , Tiranë

Vespa gts ie 300

2 900 EUR

Dje 19:46 Skuter , Tiranë

Vespa lx 125

1 900 EUR

Dje 19:28 Skuter , Tiranë

X-Max Sport 2012

2 700 EUR

Dje 18:24 Skuter , Elbasan

Shitet honda dn01 700 cc 6900 euro i disk

6 900 EUR

Dje 18:24 Skuter , Tiranë

Shitet Piagio Liberty

2 800 EUR

Dje 18:10
Linku:
Skuter , Tiranë

X MAX 250

4 600 EUR

Dje 18:09 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

260 EUR

Dje 17:58 Skuter , Durrës

SHITET VESPA ET4

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:08 Skuter , Tiranë

Piaggio Beverly 2010 300cc

2 900 EUR

Dje 16:54 Skuter , Tiranë

Aprilia scarabeo 400cc

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:34 Skuter , Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

6 200 EUR

Dje 16:34 Skuter , Durrës

Yamaha X-Max 125 ABS 2015

4 100 EUR

Dje 16:34 Skuter , Durrës

Honda SH 300i ABS

5 300 EUR

Dje 16:30 Skuter , Tiranë

Honda Sh 150

1 200 EUR

Dje 15:25
Linku:
Skuter , Tiranë

Tmax 530

9 700 EUR

Dje 15:14 Skuter , Tiranë

Shitet GILERA NEXUS 500 cc

1 500 EUR

Dje 15:08 Skuter , Tiranë

Kawasaki J300 2015

2 800 EUR

Dje 14:38 Skuter , Tiranë

2018 Kymco People S 125i ABS

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:25 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

Dje 13:26 Skuter , Tiranë

Honda Integra

5 700 EUR

Dje 13:03 Skuter , Elbasan

Shitet Suzuki burgman 400 me letra shqiptare

2 200 EUR

Dje 12:15 Skuter , Durrës

Honda PCX

2 800 EUR

Dje 12:15 Skuter , Durrës

Yamaha Tricity

3 200 EUR

Dje 12:12 Skuter , Durrës

Yamaha X-max IRON

5 700 EUR

Dje 11:48 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA PCX 125cc

2 700 EUR

Dje 11:41 Dyqani Skuter , Tiranë

N-MAX 125 cc ABS

2 800 EUR

Dje 11:35 Skuter , Durrës

Honda integra 750 2014 43000km

6 500 EUR

Dje 11:35 Dyqani Skuter , Tiranë

Xmax 250cc /2011

2 900 EUR

Dje 11:31 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda SH 300 ABS

4 800 EUR

Dje 11:31 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Sh 300 ABS

4 900 EUR


Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.


Gjej skuter në shitje në Merrjep.al


Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.


Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al


Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione