Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Motorë dhe Skuterë të ndryshëm në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 40
Aprillia , 1
Yamaha , 1
Aeon , 9
Aixam , 2
Aprilia , 45
Baotian , 2
Yamaha , 1
Barossa , 1
Bashan , 7
Beeline , 1
Benelli , 11
Piaggio , 1
Beta , 4
Blata , 1
BMW , 41
BRP , 1
BSA , 1
Burelli , 5
Cagiva , 2
Can Am , 2
Cectek , 1
CFMOTO , 3
CPI , 5
Daelim , 10
DKW , 4
Ducati , 26
e-max , 5
Generic , 1
Gilera , 12
Honda , 2
Honda , 369
Horex , 2
Hyosung , 6
Indian , 1
Italjet , 3
Jawa , 36
Jinling , 10
Kawasaki , 129
Keeway , 2
Kingway , 3
KTM , 24
Kymco , 30
Lambretta , 1
Lifan , 342
Linhai , 2
Luxxon , 4
Malaguti , 11
MBK , 2
Motobi , 1
MV Agusta , 2
Mz , 7
Online , 12
Pegasus , 9
Peugeot , 15
PGO , 2
Piaggio , 191
Polaris , 3
Quadro , 1
Rivero , 1
Sachs , 1
Shineray , 10
Skyteam , 3
Suzuki , 119
SYM , 8
TGB , 1
TM , 1
Triumph , 8
Ural , 2
Vespa , 99
VICTORY , 5
Yamaha , 388
Zero , 1
Zhongyu , 4

Marka dhe lloje të ndryshme të motoçikletave dhe motorëve në shitje. Gjej pjesë për motor dhe të gjitha llojet e motoçikletave si: Skuter, Kros, Enduro, Chopper, Custom, Motor Sportiv, Motor me katër rrota, Toruing dhe motor për rrugë malore dhe off-road. Shikoni njoftimet për motor të këtyre llojeve dhe gjeni atë që ju përshtatet më shumë. Filtroni njoftimet dhe shikoni ofertat më të mira.


Blini dhe shisni motor të llojeve të ndryshme nga markat më të njohura, në mesin e mijëra njoftimeve në tregun më të madh online - MerrJep.al28 Maj 20:15
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Motor BMW

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:36
Linku:
Të tjera  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Tiranë

YAMAHA 115 i 2023 UBS FI

1 LEK

Online
16 Pri 19:58
Linku:
Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Malësi e Madhe

DAYANG 2023

140 000 LEK


Dje 23:25 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

��Piaggio��ciao ��

280 000 LEK

Online
Dje 22:55 Auto sallon Të tjera  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Honda SH, 300cc , 2600 euro

2 600 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 22:36 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Crypton  ·  Tiranë

YAMAHA 115 i 2023 UBS FI

1 LEK

Online
Dje 20:37 Të tjera  ·  Honda  ·   ·  Tiranë

Honda Integra 700

5 200 EUR

Online
Dje 18:45 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benelli TNT 1130 Sport Evo

4 500 EUR

Dje 18:34 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Përmet

Brandnew 2023 Bajaj Pulsar NS200

2 000 EUR

Online
Dje 14:56 Të tjera  ·  Suzuki  ·  Suzuki 160cc  ·  Tiranë

Suzuki 160cc i ri

1 EUR

Dje 12:21 Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Nc700s

5 400 EUR

Dje 10:39 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

!!!Shitet/Ndrrohet (me motorr)!!!

6 000 EUR

28 Maj 20:15
Linku:
Auto sallon Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Motor BMW

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
28 Maj 20:08 Të tjera  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

APRILIA SHIVER 750 2014

4 400 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 19:44 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

Yamaha 85cc

35 000 LEK

28 Maj 16:22 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Nipponia  ·  Tiranë

Karel për motorra

700 EUR

28 Maj 15:58 Të tjera  ·  Ural  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Ural

28 Maj 14:32 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Kamaleca per motorr

100 EUR

28 Maj 12:49 Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET HONDA FUTURA 125 cc I RI

2 700 EUR

28 Maj 10:20 Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA INTEGRA 700CC 2012 ABS , ME DOGANE

1 LEK

Online
28 Maj 09:28 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·   ·  Vlorë

Motor LONCIN Grand Vlore

1 LEK

27 Maj 21:32 Të tjera  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Shitet Honda 125 c

2 000 EUR

27 Maj 20:37 Të tjera  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Shitet motorr Honda 150 cc

2 000 EUR

27 Maj 11:38 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Vespa

1 LEK

27 Maj 11:38 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Jawa

27 Maj 09:32 Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 700 X Ne super gjendje

1 EUR

27 Maj 08:15 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Papaq

110 000 LEK

27 Maj 08:08 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR

27 Maj 01:06 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

YAMAHA T-max 530cc

80 000 EUR

26 Maj 22:39 Të tjera  ·  Honda  ·  Shadow  ·  Berat

shitet honda shadow 750cc

1 500 EUR

26 Maj 17:40 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc injeksjon

1 100 EUR

26 Maj 17:03 Të tjera  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

TMax 2011

6 000 EUR

26 Maj 12:30 Të tjera  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW GS 1200 R

15 000 EUR

26 Maj 12:19 Të tjera  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Motor GS 1200 R

15 000 EUR

26 Maj 12:09 Të tjera  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super mjet Moto Guzzi V7 iii Stone 2017

6 000 EUR

Online
25 Maj 22:44 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet dajang 110cc

600 LEK

25 Maj 20:53 Të tjera  ·  Honda  ·  Innova  ·  Tiranë

Honda innova 125

2 500 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 18:18 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

ATV MOTOR MOTORR QUAD 49CC,125CC,200CC,250CC,300CC

1 EUR

25 Maj 09:39 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

VESPA DHE PJESE KEMBIMI

1 LEK

24 Maj 10:45 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Multistrada 1200s

13 000 EUR

24 Maj 00:40 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·   ·  Shkodër

Trinty

10 000 LEK

23 Maj 17:41 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa PX150(177) 75-th anniversary

2 700 EUR

22 Maj 23:36 Të tjera  ·  Honda  ·  Sh  ·  Vlorë

Shitet motor Honda sh.150 cc

550 EUR

22 Maj 20:36 Të tjera  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Bulqizë

Tmax motorr

4 700 EUR

22 Maj 13:55 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayang125cc

900 LEK

22 Maj 13:50 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha MT07

8 500 EUR

22 Maj 13:30 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayagn125cc

900 LEK

22 Maj 12:51 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet N MAX 155

2 700 EUR


MerrJep.al ju ofron një gamë të gjerë të zgjedhjeve nga llojet e ndryshme të motorëve në shitje dhe me qera. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej skutera, motorçikleta të përdorura dhe të reja në MerrJep.al


Të gjitha llojet e motoçikletave mbi 50cc në një vend. Nëse jeni të apasionuar në motor të ndryshëm, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Mijëra njoftime, ndër të cilat ju mund të gjeni pikërisht atë që kërkoni vetëm duke i filtruar njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të motorit. Gjej motor të markave dhe modeleve të ndryshme si: Honda, Aprilia Motor, Motor sport, Motor Perkins, Motor BMW, Kawasaki, Ducati, Harley-Davidson, Jawa, Kymco, Lifan, Piaggio, Suzuki, Vespa, Yamaha dhe marka të tjera në shitje.


Gjej motorin ideal lehtë dhe shpejtë


MerrJep.al ju ofron mundësi shumë të mira të kërkimit. Duke i filtruar njoftimet dhe duke kërkuar për modelin përkatës në kutinë e kërkimit, ju mund ta gjeni lehtë dhe shpejtë atë që kërkoni. Përdorni këto opsione dhe përfitoni nga rezultati më i mirë në shitje.


Shit motorë apo skuter të ndryshëm në MerrJep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve privat në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani dhe filloni të gjeni blerësit e interesuar për motor të ndryshëm. Një numër i madh i vizitorëve të përditshëm në MerrJep.al janë të interesuar për motorë apo kërkojnë pjesë të motorëve në shitje. Shpërndani njoftimin dhe shisni motorë të përdorur apo të ri shpejtë dhe lehtë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione