Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 70
Cube , 2
Aeon , 35
Aixam , 17
BMX , 4
Aprilia , 156
Baotian , 16
Barossa , 5
Bashan , 6
Beeline , 2
TREK , 1
Benelli , 8
Beta , 7
Blata , 1
BMW , 108
Boom , 15
BRP , 1
Burelli , 3
Cagiva , 23
Can Am , 3
Cectek , 1
CFMOTO , 7
CPI , 7
Daelim , 9
Derbi , 4
DKW , 4
Ducati , 104
e-max , 6
E-Ton , 1
Explorer , 2
Gilera , 22
GOES , 3
Honda , 1024
Horex , 1
Husaberg , 2
Husqvarna , 5
Hyosung , 8
Italjet , 9
Jawa , 7
Jinling , 8
Kawasaki , 696
Kingway , 1
KTM , 89
Kymco , 31
Lifan , 344
Linhai , 2
Luxxon , 6
Maico , 1
Malaguti , 12
MBK , 8
Motobi , 5
MV Agusta , 18
Mz , 7
Online , 21
Pegasus , 3
Peugeot , 6
PGO , 2
Piaggio , 54
Polaris , 4
Shineray , 23
Skyteam , 3
SMC , 1
Suzuki , 402
SYM , 12
TGB , 2
TM , 12
Triumph , 33
Ural , 1
Vespa , 7
VICTORY , 3
Yamaha , 930
Zero , 1
Zhongyu , 4

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet.


Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.Dje 22:56 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Tiranë

Shitet yamaha R1

8 000 EUR

Dje 21:36 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Honda Integra 700

4 950 EUR

Dje 21:04 Sportiv  ·  Honda  ·  CB 650  ·  Durrës

Honda CB650����

11 300 EUR

Dje 20:14 Sportiv  ·  Honda  ·   ·  Tiranë

X ADV 750

10 500 EUR

Dje 19:06 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati 749s

3 900 EUR

Dje 19:03 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA R1 2008

5 500 EUR

Online
Dje 18:19 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Tiranë

Kawasaki z750

3 900 EUR

Dje 18:06 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Tiranë

Ducati monster

3 000 EUR

Dje 15:26 Sportiv  ·  BMW  ·  F series  ·  Tiranë

Shitet BMW F800R

5 300 EUR

Dje 14:29 Sportiv  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Tiranë

Okazion

Online
Dje 14:05 Sportiv  ·  Suzuki  ·  SV  ·  Tiranë

���� SUZUKI SV 650 S

4 999 EUR

Dje 13:25 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm super duke1290r

9 500 EUR

Dje 13:17 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Tiranë

Yamaha R1

6 300 EUR

Dje 12:53 Sportiv  ·  Pegasus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

Dje 12:14 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biçiklet 29nçe origjinale

180 LEK

Dje 12:14 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biçikleta

180 LEK

Dje 12:13 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biçikleta

180 EUR

Dje 12:13 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biçiklet 28çe origjinale gjermane

150 LEK Çmimi me zbritje

Dje 11:55 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet honda dn01 automatik 700 cc

7 000 EUR

Dje 11:31 Auto sallon Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Kawasaki er6f 660cc

4 999 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:48 Auto sallon Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Kolonjë

YAMAHA XP 530 D-A TMAX DX 2018

12 600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:24 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Tiranë

Kawasaki z650 2023

7 800 EUR

Dje 08:20 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Kawasaki ER650 2019

6 800 EUR

28 Maj 22:03 Sportiv  ·  Husqvarna  ·  Sm610R  ·  Shkodër

shitet motorri600

5 500 EUR

Online
28 Maj 19:48 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Kavajë

Motorr lifan 110cc

90 000 LEK

28 Maj 19:18 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

ZONTES T310

4 400 EUR

28 Maj 18:53 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 700s

1 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 17:54 Sportiv  ·  Kawasaki  ·   ·  Berat

SHITET

1 EUR

28 Maj 15:22 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Tiranë

Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2014

550 000 LEK

Online
28 Maj 14:20 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

KAWASAKI 650

5 200 EUR

28 Maj 13:47 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Hornet 600cc

5 300 EUR

Shitësit të Besuar
28 Maj 12:06 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ninja 1000cc

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
28 Maj 11:28 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm super duke1290r

9 500 EUR

28 Maj 10:37 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Tiranë

Honda CBR 500

5 300 EUR

Shitësit të Besuar
28 Maj 10:34 Auto sallon Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Gk 350 viti 2023 km 0

4 990 EUR

Shitësit të Besuar
28 Maj 10:24 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Honda CB 500F 2023

8 200 EUR

Shitësit të Besuar
28 Maj 09:55 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Shkodër

Shoj

11 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 08:58 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Kawasaki ER6f

4 900 EUR

27 Maj 21:32 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

Shitet motorr Kawasaki 250cc

1 100 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 18:41 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

Shitet yamaha crypton X 135

900 LEK

27 Maj 17:36 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Kawasaki er6n

5 600 EUR

27 Maj 17:02 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Tiranë

Honda CBR 650 R

27 Maj 15:22 Sportiv  ·  Kawasaki  ·   ·  Durrës

Kawasaki ER6N 650cc 3500€

3 500 EUR

27 Maj 13:30 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Vlorë

Kawasaki 2016

7 400 EUR

27 Maj 12:26 Sportiv  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Tiranë

Bmw s1000rr

1 EUR

27 Maj 12:12 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Shitet Honda CB 500 Cafe Racer

3 350 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 10:53 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Suzuki gsx-s750 2016

27 Maj 10:37 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Citi coco

700 LEK

27 Maj 10:37 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm seuper duke1290r

9 500 EUR


Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.


Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje


Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.


Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al


Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione