Kros | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 9
Honda , 7
Kawasaki , 6
Shineray , 5
Suzuki , 5
KTM , 4
Lifan , 2
Aprilia , 1
Ducati , 1
Husqvarna , 1
Italjet , 1
Kymco , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kros,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kros Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Pri 00:23 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
18 Mar 13:52 ,

Motor

1 000 EUR

Viti: 2004
15 Mar 08:53 ,

kros

1 200 EUR

Viti: 2020
31 Jan 17:49 ,

110 cc dayang

400 LEK

Viti: 2010
08 Jan 15:19 ,

KROS 125 CC

450 EUR

Viti: 2020
06 Jan 19:42 ,

SHITET kors 125cc

950 EUR

Viti: 2020
02 Nën 22:47 ,

Moto kros

400 EUR

Viti: 2012
25 Tet 19:38 ,

Moto kros

500 EUR

Viti: 2013
11 Tet 19:27 ,

Shitet kros 150cc 4 kosh

500 EUR

Viti: 2000
14 Gush 13:26 ,

kros

450 LEK

Viti: 2020
27 Korr 11:03 ,

Yamaha 125cc-2 kohesh

650 EUR

Viti: 2000
13 Qer 13:04 ,

Motorr kros

650 LEK

Viti: 2018
12 Qer 15:12 ,

Karkalec " kros "

550 LEK

Viti: 2006
23 Maj 23:02 ,

Motorr karkalec

750 LEK

Viti: 1997
22 Maj 22:21 ,

Motor

750 LEK

Viti: 1997
20 Shk 00:37 ,

I diskutueshem

320 LEK

Viti: 2009
10 Shk 01:54 ,

kros

Viti: 2009
31 Jan 18:50 ,

Okazion. Honda cbr 600. Cc

1 200 LEK

Viti: 1993
10 Tet 17:36 ,

Shitet kros enduro

4 300 EUR

Viti: 2015
08 Korr 21:30 ,

Kros

150 000 LEK

Viti: 2018
31 Mar 10:03 ,

Kros 100% mali

1 500 LEK

Viti: 2007
15 Shk 19:47 ,

Motorr kros

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
06 Sht 00:28 ,

aprilia kros

350 EUR

Viti: 2000
03 Qer 01:26 ,

Yamaha 150Cc viti 2003

800 EUR

Viti: 2003
15 Shk 13:31 ,

Kros

3 200 EUR

Viti: 2008
10 Shk 20:36 ,

husqvarna

450 EUR

Viti: 1998
01 Shk 12:46 ,

Motor 250 cc kros

5 000 LEK

Viti: 2001
30 Jan 11:30 ,

Motorr kros 125cc

1 200 EUR

Viti: 2016
20 Dhj 21:20 ,

Okazion

500 LEK

Viti: 2007
03 Gush 07:57 ,

motor

500 LEK

Viti: 2000
30 Qer 21:08 ,

Yamaha 125

Viti: 2002
06 Qer 20:00 ,

Kawasaki kx 125

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
16 Maj 18:42 ,

Shitet motor 200 cc

Viti: 2007

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kros | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kros kros kros Kros kros Kros Kros Kroskot Kroskot Kroskot

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione