Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej motor Chopper dhe të kostumizuar në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 2
Aeon , 1
Aprilia , 7
Benelli , 1
BMW , 8
Boom , 1
Daelim , 7
Gilera , 7
Honda , 77
Hyosung , 5
Italjet , 1
Kawasaki , 18
Keeway , 4
Kymco , 2
Lifan , 3
Malaguti , 1
Moto Guzzi , 11
Mz , 3
Piaggio , 3
Suzuki , 38
SYM , 2
Triumph , 1
Ural , 1
Vespa , 2
Yamaha , 97

Motor Chopper dhe të kostumizuar të përdorur dhe të ri në shitje. Shikoni me mijëra njoftime për motor chopper në shitje nga marka me të njohura. Blini motor chopper dhe të kostumizuar të llojeve të ndryshme si: aprilia chopper, gilera chopper, yamaha chopper, honda chopper, suzuki chopper dhe lloje tjera.


Nëse keni motor chopper apo të kustomizuar të përdorur ose të ri, ju mund ta shisni në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani duke plotësuar formularin me informacione të nevojshme për blerësin e produktit.Sot 14:54 Chopper/Coustom , Tiranë

Sidecar Ural Patrol

18 000 EUR

Dje 12:00 Chopper/Coustom , Durrës

Motorr!

1 200 EUR

26 Sht 22:10 Chopper/Coustom , Durrës

Motorr

1 200 EUR

26 Sht 17:47 Chopper/Coustom , Tiranë

Honda Shadow Vt600

3 800 EUR

25 Sht 00:16 Chopper/Coustom , Tiranë

Honda Shadow VT750 ACE 22500km

6 000 EUR

24 Sht 19:30 Chopper/Coustom , Korçë

Suzuki C90t 1500 cc cruiser

8 000 EUR

24 Sht 18:35 Chopper/Coustom , Tiranë

Shitet/Ndrrohet

Viti: 1984
19 Sht 22:32 Chopper/Coustom , Tiranë

Shitet Kymco 125cc

180 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 16:36
Linku:
Chopper/Coustom , Durrës

Harley xg750 2016 6900 mi

7 380 EUR Çmimi me zbritje

19 Sht 12:17 Chopper/Coustom , Durrës

harley davidson XL 1200

12 900 EUR

19 Sht 12:14 Chopper/Coustom , Tiranë

Harley Davidson

1 EUR

19 Sht 03:27 Chopper/Coustom , Durrës

motorr bober tip harly

2 500 EUR

14 Sht 20:32 Chopper/Coustom , Durrës

Harley Davidson 883

10 800 EUR

14 Sht 19:57 Chopper/Coustom , Korçë

Honda Shadow 750cc

5 500 EUR

14 Sht 19:55 Chopper/Coustom , Korçë

Honda Shadow 750cc

5 500 EUR

13 Sht 12:15 Chopper/Coustom , Tiranë

Honda Magna 750 cc

3 000 EUR

10 Sht 11:18 Chopper/Coustom , Shkodër

SHITET OSE NDERROHET

1 EUR

01 Sht 13:52 Chopper/Coustom , Korçë

Daelim Daystar vl125

1 600 EUR

29 Gush 21:19 Chopper/Coustom , Tiranë

Motorr elektrik

7 500 EUR

28 Gush 17:31 Chopper/Coustom , Durrës

Harley Davidson Fat Boy 1340

11 000 EUR

19 Gush 11:50 Chopper/Coustom , Durrës

Yamaha Virago 535cc

3 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 23:51 Chopper/Coustom , Kukës

Yamaha Dragster Clasic

4 500 EUR

14 Gush 17:09 Chopper/Coustom , Tiranë

YAMAHA XVS 650 (DRAGSTAR) V-STAR

4 400 EUR

14 Gush 14:43 Chopper/Coustom , Berat

Motor elektik

600 EUR

31 Korr 11:43 Chopper/Coustom , Vlorë

Shitet Yamaha Dragstar 650cc

3 600 EUR

19 Korr 00:06 Chopper/Coustom , Kukës

HARLEY DAVIDSON custom

8 500 EUR

Viti: 2002
14 Korr 09:07 Chopper/Coustom , Tiranë

Bobber 800 cc ( suzuki volusia )

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
07 Korr 11:41 Chopper/Coustom , Tiranë

HARLEY DAVIDSON ROAD GLIDE

13 900 EUR

04 Korr 22:51 Chopper/Coustom , Tiranë

BMW R1200

8 990 EUR

25 Qer 11:21 Chopper/Coustom , Durrës

Harley Davidson, softail springer

11 500 EUR

15 Qer 05:37 Chopper/Coustom , Tiranë

Kawasaki Classic

3 500 EUR

15 Qer 05:37 Chopper/Coustom , Tiranë

Kawasaki Classic

3 500 EUR

13 Qer 18:30 Chopper/Coustom , Tiranë

Kawasaki Classic

3 500 EUR

13 Qer 15:24 Chopper/Coustom , Tiranë

Mondial

3 400 EUR

01 Qer 14:52 Chopper/Coustom , Vlorë

Shitet Yamaha Virago 250

850 EUR

29 Maj 16:43 Chopper/Coustom , Tiranë

Harley Davidson Elektra Glide

11 000 EUR

Viti: 2012
27 Maj 20:11 Chopper/Coustom , Shkodër

Honda Vtx 1300 R

8 000 EUR

27 Maj 00:29 Chopper/Coustom , Shkodër

Honda vtx1300 R

8 000 EUR


Motoçikletat chopper janë motor shumë të modifikuar, zakonisht përdorin timone me anë shumë të zgjatura për një performancë ndryshe. Chopper është lloji më ekstrem i motorëve të modifikuar.


Të gjitha llojet e Chopper në shitje


Gjej motor chopper nga të gjitha llojet. Shikoni me mijëra njoftime në MerrJep.al dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë. Gjej lloje të ndryshme të motorëve Chopper si : Aprilia chopper, Gilera chopper, Yamaha chopper, Harley-Davidso Custom, Honda Shadow, Suzuki Intruder, Yamaha virgo, dhe shumë marka dhe modele tjera që janë të kustomizuara. Nëse jeni të apasionuar pas motorëve si Harley-Davidson të kustomizuar me pamje të ndryshme, motorë Chopper janë zgjedhja e duhur për ju.


Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjeni motoçikletën chopper ideale për ju.


Shisni Motora Chopper dhe të Kustomizuar në MerrJep.al


Keni motor chopper apo motor të kustomizuar? Shisni motor chopper në tregun më të madh online - MerrJep.al. Në MerrJep.al ka shumë vizitorë të interesuar për motor apo motoçikleta dhe skuter të markave dhe modeleve të ndryshme.


Plotësoni formularin me informacione të nevojshme. Vendosni foto dhe përshkrim tërheqës dhe real, kështu që shishni motorin tuaj më shpejtë dhe lehtë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione