motor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 219
Honda , 210
Lifan , 87
Piaggio , 84
Suzuki , 67
Aprilia , 65
Kawasaki , 65
Kymco , 40
Malaguti , 27
BMW , 25
Vespa , 23
Jawa , 15
Adly , 14
Gilera , 14
Peugeot , 11
SYM , 11
KTM , 9
Bashan , 7
Benelli , 6
Shineray , 6
Ducati , 6
Triumph , 5
Italjet , 5
Baotian , 4
Daelim , 4
Mz , 4
MBK , 4
Hyosung , 3
CPI , 3
Burelli , 3
Skyteam , 3
Jinling , 3
Kingway , 3
Luxxon , 3
Motobi , 2
E-Ton , 2
Husqvarna , 2
CFMOTO , 2
Aeon , 2
Polaris , 1
Beeline , 1
TGB , 1
Linhai , 1
TM , 1
Online , 1
SMC , 1
Zero , 1
Sachs , 1
Beta , 1

Sot 10:33 ,

HONDA SH 150

1 500 EUR

Viti: 2008
Dje 11:11 ,

Honda

3 000 EUR

Viti: 2008
Dje 00:44 ,

Shitet choper

3 000 EUR

Viti: 1993
29 Nën 09:52 ,

Honda

3 300 EUR

Viti: 2011
26 Nën 17:31 ,

Madison

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
25 Nën 17:28 ,

BMW K1200R

6 500 EUR

Viti: 2009
25 Nën 17:16 ,

BMW k1200r

6 500 EUR

Viti: 2009
25 Nën 10:47 ,

Steed

4 000 EUR

Viti: 1998
24 Nën 22:27 ,

Motor 150cc

500 EUR

Viti: 2006
24 Nën 09:31 ,

Motor

1 700 EUR

Viti: 2013
23 Nën 14:35 ,

Biciklet elektrike dhe KTM

1 100 EUR

Viti: 2010
18 Nën 10:39 ,

shes motor piagio

650 EUR

Viti: 2005
16 Nën 08:50 ,

Shes motor

80 000 LEK

Viti: 2015
14 Nën 14:19 ,

Tricikel

1 100 000 LEK

Viti: 2000
11 Nën 08:57 ,

Yamaha x-max 250 -08 ����

1 600 EUR

Viti: 2008
09 Nën 10:37 ,

Motor

Viti: 2000
08 Nën 11:53 ,

Varadero

1 500 EUR

Viti: 2005
07 Nën 19:20 ,

Motor

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
06 Nën 19:25 ,

Shitet

75 000 LEK

Viti: 1995
05 Nën 21:42 ,

Motor

150 LEK

Viti: 2002
05 Nën 16:34 ,

Motor - Vespa - Skuter

600 EUR

Viti: 2010
04 Nën 18:37 ,

Motor jaling be shitje

500 EUR

Viti: 2010
03 Nën 11:56 ,

Shitet Motor Piaggio

350 EUR

Viti: 2002
03 Nën 11:24 ,

shes motor piagio

480 EUR

Viti: 2005
03 Nën 10:36 ,

Shitet SUNL

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
02 Nën 21:45 ,

MOTO GUZZI Nuovo Falcone 500cc

4 999 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat

  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorr në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë All Category
  • Motor në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorr uji në kategorinë All Category
  • Motor në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim