Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Yamaha , 299
Honda , 256
Lifan , 112
Piaggio , 100
Kawasaki , 90
Aprilia , 85
Suzuki , 85
Kymco , 56
BMW , 33
Malaguti , 30
Vespa , 28
Jawa , 19
Adly , 18
SYM , 17
Gilera , 16
KTM , 16
Peugeot , 12
Aeon , 11
Jinling , 10
Ducati , 9
Shineray , 8
Bashan , 7
Daelim , 7
Baotian , 6
Benelli , 6
Mz , 6
Triumph , 6
MBK , 5
Online , 5
Hyosung , 4
Italjet , 4
Skyteam , 4
Burelli , 3
Cagiva , 3
CPI , 3
Husqvarna , 3
Luxxon , 3
Pegasus , 3
Beeline , 2
E-Ton , 2
Kingway , 2
Motobi , 2
VICTORY , 2
Aixam , 1
Barossa , 1
Beta , 1
Bimota , 1
Blata , 1
BRP , 1
CFMOTO , 1
Derbi , 1
e-max , 1
GOES , 1
Keeway , 1
Linhai , 1
Norton , 1
Polaris , 1
Sachs , 1
SMC , 1
TGB , 1
TM , 1
Zero , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motor Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:37 Të tjera , Devoll

motor sportiv

1 LEK

Sot 11:59 Skuter , Berat

SHITET MOTOR VESPA

1 200 EUR

Sot 00:39 Touring , Tiranë

Nderrohet me motor

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:18 Skuter , Pogradec

Benelli

1 000 EUR

Dje 22:18 Skuter , Pogradec

Skarabello

1 250 EUR

Dje 09:41 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

01 Qer 00:19 Skuter , Vlorë

�� Okazion ��City Coco

850 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 11:15 Touring , Berat

Honda 1.8 cc

30 Maj 00:50 Sportiv , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

29 Maj 20:40 Skuter , Tiranë

Honda x adv 2021 ;)

29 Maj 12:26 Terren/Offroad , Shkodër

shitet motor 250

1 500 EUR

28 Maj 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

27 Maj 09:19 Touring , Tiranë

YAMAHA NIKKEN 900 2020

11 500 EUR

26 Maj 16:35 Sportiv , Devoll

motor sportiv

300 LEK

25 Maj 17:41 Skuter , Pogradec

U shit faleminderit mer jep

1 350 EUR

24 Maj 21:07 Kros/Enduro , Tiranë

HONDA CRF 1100 DCT 2021

16 000 EUR

24 Maj 20:37 Skuter , Vlorë

KYMCO 500 -12 NDERROHET ME ORE DORE OSE MOTOR VESPA

3 800 EUR

Viti: 2011
23 Maj 18:39 Skuter , Vlorë

Motor 150cc

800 EUR

23 Maj 12:34 Kros/Enduro , Tiranë

detector - dedektor ndrohet me dron

630 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 07:45 Sportiv , Tiranë

Shitet Bmv 1250 TripleBlack 2022

28 000 EUR

22 Maj 18:42 Sportiv , Vlorë

Motor ne shitje OKAZION

6 000 EUR

22 Maj 12:58 Chopper/Coustom , Vlorë

Chopper 2000cc

16 000 EUR

21 Maj 22:13 Skuter , Vlorë

Suzuki Burgman

600 EUR

20 Maj 21:13 Sportiv , Korçë

Motor ne Shitje

550 LEK

18 Maj 15:50 Chopper/Coustom , Tiranë

motorr harley davidson ne shitje

12 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione