Lancia y | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Lancia , 122
Opel , 4
Audi , 2
Smart , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lancia y,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lancia y Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:27 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 08:32 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 21:13 ,

opel

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:03 ,

shitett

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 12:13 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 13:15 ,

Shitet Lancia Y 1000 €

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 13:17 ,

shitet lancia y

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 21:51 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:32 ,

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Shk 14:37 ,

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 09:03 ,

Shitet-Lancia Y

1 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 16:45 ,

Shitet--Lancia Y

1 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 18:47 ,

Shitet

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 14:05 ,

Lancia y 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 10:31 ,

Lancia y ... Benzin.... Manuale

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:35 ,

Lancia y ... benzin .... manuale

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 05:30 ,

���� Mercedes Benz C300 4matic 2011. Look AMG

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 22:31 ,

Ylber lancia

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Nën 17:07 ,

Shitet Lancia Y 1.2 Gas benzine

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:39 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 17:46 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 15:19 ,

Lancia y 2004

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 17:28 ,

Smart 600cc 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 16:39 ,

Lancia Ypsilon benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 15:43 ,

Lancia Ypsilon benzin

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 12:37 Dyqani ,

Lancia Y -95.000 km

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Maj 15:50 ,

Lancia y 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 15:50 ,

Lancia y 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 11:09 ,

Lancia Y

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 23:07 ,

Lancia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 16:42 ,

LANCIA Y

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 12:05 ,

Okazion Lancia Y Vetem per sot

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 11:32 ,

BMW 530 D

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 15:37 ,

Lancia ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 19:07 ,

Lancia Y 1.2 Benzin Manual Viti 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 10:39 ,

lancia

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 00:38 ,

Lancia y

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Tet 18:31 ,

OKAZION LANCIA Ypsilon

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 11:52 ,

Vw Golf 5 V 1.9 Nafte OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 16:43 ,

Smart Okazion Urgjent

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 19:35 ,

Lancia ypsilon

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:39 ,

W211 e class 2.4 benzin gaz sport look

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 14:14 ,

shes pjese Range Rover 2008, motor 3.6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 20:17 ,

lancia y. fund vitit 2003. 1.2 benzin, 8v. me kond

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 12:05 ,

Lancia 2003 1.2 8v motor i ri

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:29 ,

Shitet Foristrad ML Prodhim American i 2008

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:29 ,

MERCEDES C220 AVANTGARDE -07

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lancia y | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione