Lancia ypsilon | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 544

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lancia ypsilon,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lancia ypsilon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:36 ,

Lancia 1.3tdi Automat

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:14 Dyqani ,

Lancia Ypsilon, kambio automatike, viti 2008, nafte

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:49 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin ..letrat te sapo paguera..

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:54 Dyqani ,

Lancia

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:37 ,

Lancia Ypsilon 1.2 ekonomike,3 porta

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:22 ,

Lancia ypsilon ❌nderrohet motorr ❌

90 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:12 ,

Shitet 6500 euro

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:32 ,

Lancia Ypsilon 1.3 BENZIN-GAS Viti 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 15:05 Dyqani ,

Lancia Ypsilon -1.3 nafte

2 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 09:52 Dyqani ,

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 07:46 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 01:35 ,

Lancia 1.1 benzin OKAZION

10 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 09:17 Dyqani ,

Shitet Lancia Ypsilon

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 21:54 ,

Lancia ypsilon 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 17:22 ,

Lancia Ypsilon Bexin-Gaz

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 19:39 ,

Shitet Lancia 1.3 Nafte e vitit 2004 ne Shkoder

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:31 ,

Lancia Ypsilon 1.4 Benzine

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 23:55 ,

Lancia Ypsilon benzin 2001

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 20:44 ,

Lancia Ypsilon

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 17:33 ,

SHITET LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN 1800 EURO okazion

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 17:37 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 21:27 ,

Lancia ypsilon

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 03:42 ,

Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Lancia Ypsilon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 08:37 ,

Shitet Lancia Ypsilon Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:35 ,

Lancia Ypsilon Gaz/Benz 1.4 16v, Automatike

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 00:44 ,

Shitet lancia 700 €

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 19:00 ,

Shitet lancia ypsilon

950 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 18:32 ,

Lancia Ypsilon 2014��

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 13:17 ,

shitet lancia y

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 19:13 ,

Shitet lancia ypsilon

900 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 10:31 ,

��Shitet Lancia Ypsilon

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 19:07 ,

Lancia Ypsilon 2006 okazion

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:49 ,

lancia ypsilon. okazion.atomat.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 22:23 ,

Lancia

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 14:04 ,

OKAZION SHITET LANCIA YPSILON 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 15:49 ,

shitet nderrohet 1.3 naft automat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 08:53 ,

Shitet lancia ypsilon

1 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 13:28 ,

Shitet Lancia Ypsilon

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 03:22 ,

Lancia ypslilon 1998

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 02:00 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lancia ypsilon | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione