Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karotrec | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 4
Ford , 4
Audi , 2
Artega , 1
BMW , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karotrec,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karotrec Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:57 ,

KAROTREC ARTEGO 1228 VITI 1999 DOPIO GABIN 4+1 VENDE

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 09:25 ,

karrotrec

23 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Qer 22:57 ,

SHERBIM KAROTREC 24 ORE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 13:03 ,

Karrortec

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 21:37 ,

Toyota yaris

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 17:07 ,

Caddy life shitet edhe nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 04:26 ,

shitet karrotrec foristrade

16 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 01:19 ,

Super karotrec

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 23:14 ,

Karotrec Mercedes-Benz VARIO Tel 0695128211

13 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 23:13 ,

Shitet karotrec

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 21:44 ,

Sherbim karrotrec 24 ore

1 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 20:53 ,

Shitet karotrec 6.5 ton Benz

17 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 14:01 ,

karotrec ne shitje

17 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 23:31 ,

OKAZION! KAROTREC Mercedes Benz VARIO

14 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Tet 21:20 ,

Shitet ose nderrohet me karotrec + diferenca

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 18:53 ,

W204 220cdi

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 18:36 ,

SHERBIM KAROTREC

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 14:38 ,

Shitet karotrec

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 20:56 ,

SHITET KAROTREC FORD TRANZIT

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 10:48 ,

Audi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 21:28 ,

Shitet

14 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 12:16 ,

SHITET OSE NDERROHET ME KAROTREC MERCEDES E350

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:29 ,

Nderrohet

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 08:21 ,

okazion karotrec 5 euro

5 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 08:05 ,

Karrotrec Iveko Dayly

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 07:57 ,

Auto Moni.Shitje Blerje0684562303Tirane

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 22:52 ,

Shitet pasati

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 19:17 ,

BMW 50d full extra 2014

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 18:21 ,

Karotrec benz atego 99 mundesi ndrrimi

13 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 20:10 ,

Karotrec Iveco

1 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 12:34 ,

AUTO MAX-0683305400

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 11:21 ,

Shes Karotrec Benz 814

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 22:43 ,

Karrotrec Iveco

900 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:50 ,

Okazion rimorkio karotrec

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 16:36 ,

Shitet Audi A6 ( s line). Viti 2005 , full opsion

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 13:35 ,

Karotrec Mercedez-Benz Atego version origjinal

20 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:59 ,

Sherbim 24 ore 0684650000

18 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 18:07 ,

Karotrec 814

9 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 09:54 ,

Land Rover Freelander -02

3 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 19:47 ,

Karotrec

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karotrec | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione