A2 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 437
BMW , 166
Ford , 155
Toyota , 68
Fiat , 54
Opel , 48
Nissan , 40
Peugeot , 33
Citroën , 27
Renault , 27
Land Rover , 21
Smart , 19
Mitsubishi , 17
Volvo , 15
Seat , 11
Hyundai , 10
Chrysler , 9
Jeep , 9
Lancia , 9
Porsche , 9
Jaguar , 8
Mazda , 8
MINI , 8
Škoda , 7
Chevrolet , 5
Saab , 5
Suzuki , 4
Honda , 3
Acura , 2
Dodge , 2
Kia , 2
Lexus , 2
Lincoln , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Cadillac , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A2 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Shk 22:10
Linku:
Dyqani ,

❌❌super Okazion! Ml320 bluttec❌❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:31
Linku:
,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:18
Linku:
,

Vw GOLF 5 Benzine+Gaz(400Leke konsum 100km)

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51
Linku:
Dyqani ,

Audi A2

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 11:02 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:00 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:00 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:59 ,

Okazion Peugeot Benzin+Gas super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:59 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:59 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIESEL 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:58 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:57 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:57 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:53 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:52 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:51 Dyqani ,

Audi A2

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:51 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:51 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:51 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:50 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:50 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:50 ,

Golf VI Automat Benzin-Gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:50 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:50 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:50 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 ,

Audi A4 3.0 Sline Benzin/Gaz

5 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 ,

Golf 6 Automat benzin-Gaze 115 mi nderrim shira

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:47 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:45 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:41 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI✅ VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

HYUNDAI 2018 Santa FE/ Shitet-Nderrohet + ose - diferenc

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:37 ,

Nisan

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:37 ,

C220

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj A2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

A2 A2 a2 A2 A200 A20 A20

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione