Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 76
Aixam , 48
Alfa Romeo , 1709
Alpina , 10
Artega , 2
Audi , 25914
BAIC , 15
Bentley , 17
BMW , 15921
Bugatti , 7
Buick , 14
Cadillac , 76
Chevrolet , 577
Chrysler , 510
Citroën , 3253
Corvette , 4
Dacia , 90
Daewoo , 118
Daihatsu , 155
DeTomaso , 1
Dodge , 180
Ferrari , 6
Fiat , 8012
Ford , 20905
GMC , 29
Great Wall , 15
Grecav , 7
Honda , 613
Hummer , 55
Hyundai , 2315
Infiniti , 18
Isuzu , 72
Jaguar , 669
Jeep , 1024
Kia , 752
KTM , 4
Lada , 6
Lancia , 999
Land Rover , 4285
Landwind , 2
Lexus , 36
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 59
Maserati , 16
Maybach , 2
Mazda , 1170
Mercedes-Benz , 89371
MG , 17
MINI , 809
Mitsubishi , 1847
Morgan , 1
Nissan , 3594
NSU , 4
Opel , 11213
Peugeot , 4260
Piaggio , 15
Pontiac , 2
Porsche , 1190
Proton , 1
Renault , 5898
Rover , 323
Saab , 210
Seat , 2338
Škoda , 1146
Smart , 1141
Spyker , 1
Ssangyong , 244
Subaru , 104
Suzuki , 653
Talbot , 1
Tata , 20
Tesla , 2
Toyota , 9162
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 3
VW Volkswagen , 47673
Volvo , 2978
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 5
Zastava , 5

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Velar 3.0 R-Dinamic

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 23:37
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B Klas ,Automat 7G Tronic, 2.0 Nafte

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fier

Ford Mondeo 1.6 Benzine Manual

600 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CURIER 1.5 NAFT MANUALE 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

���� RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE FULL!! ����

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Benzine/Gaz ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN/GAZ FULL‼️ MUNDESI NDRRIMI!!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES E350 BENZIN+GAZ FULL OPTION 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Shitet toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 788 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY LIFE 2013 MAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 2012 ZVICRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

RANGE ROVER VOGUE Viti Prodhimit Fund 2006 4.2 Benzin

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz A Class Viti Prodhimit Fundi 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kurbin

OKAZION 1.9 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 5 AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2009 ZVICRA

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 35TDI QUATTRO 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL VITI 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lezhë

OKAZION 1.9 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 - 7500 Euro

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION �� Shitet Audi A3 2.0 Diesel 2008

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RAGE ROVER SPORT 3.0 SUPER CHARGER FULL OPTION 2014

28 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY LIFE 1.4 BENZIN 2007 ZVICRA

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

ML 350 SHITET

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:29 Makina  ·  Audi  ·  S4  ·  Tiranë

AUDI S4 3.0 BENZIN AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

Volkswagen Caddy 2.0 benzinë gas �� viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes - Benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes W124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 2016 35TDI QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kavajë

OKAZION.TOYOTA RAV4 MOTORR 2.2 D4D

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class w203 c220 2002

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:27 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Quattro 3.0 naft

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT FULL OPTION 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Okazion Ford Mondeo 1.9 Automatik

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kukës

Opel Insigna pa Dogan 2.0 Cdti Manual 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Caddy 1.9 Tdi Pa Dogan 167 Km

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 S Line 2.0 Benzine Full Panorama

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 3.0 TDI S Line

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione