Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 504
Aixam , 124
Alfa Romeo , 3110
Alpina , 78
Artega , 45
Audi , 43781
BAIC , 47
Bentley , 63
BMW , 27794
Brilliance , 13
Bugatti , 41
Buick , 34
Cadillac , 208
Chevrolet , 1646
Chrysler , 1014
Citroën , 6856
Corvette , 29
Dacia , 250
Daewoo , 303
Daihatsu , 275
DeTomaso , 4
Dodge , 404
Ferrari , 47
Fiat , 15202
Ford , 37567
GMC , 84
Great Wall , 63
Grecav , 8
Honda , 1030
Hummer , 149
Hyundai , 4508
Infiniti , 93
Isuzu , 130
Jaguar , 1277
Jeep , 1875
Kia , 1662
Koenigsegg , 12
KTM , 34
Lada , 14
Lancia , 1764
Land Rover , 6598
Landwind , 6
Lexus , 131
Lifan , 13
Ligier , 8
Lincoln , 156
Lotus , 5
Maserati , 114
Maybach , 15
Mazda , 1672
Mercedes-Benz , 137925
MG , 64
MINI , 1784
Mitsubishi , 2698
Morgan , 5
Nissan , 6361
NSU , 11
Opel , 19142
Peugeot , 8795
Piaggio , 91
Plymouth , 2
Pontiac , 11
Porsche , 2297
Proton , 6
Renault , 10586
Rover , 465
Saab , 342
Seat , 3902
Škoda , 2438
Smart , 6093
Spyker , 3
Ssangyong , 456
Subaru , 165
Suzuki , 1106
Talbot , 2
Tata , 124
Tesla , 32
Toyota , 16424
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 38
UAZ , 8
VW Volkswagen , 75428
Volvo , 4516
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 36
Zastava , 47

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

25 Maj 13:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

����ℝℂ�������� ����ℕℤ ������ 350 2016

39 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2008 Mercedes Benz C300 4Matic

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

SHITET AUDI A6 50TDI AVANT SPORT

36 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

��2017 - Mercedes-Benz E63s 4Matic

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Volkswagen Touran 2.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 2.0TDI 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Touran ne super gjendje me dogane te paguar

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Mercedes -Benz EVO

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkodër

Mercedes -Benz E350 CDI

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkodër

Mercedes -Benz W211

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito 109 cdi

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque (R-Dynamic)

47 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque , FULL DYNAMIC����

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar XF 2.0d R-Sport Dynamic AWD 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4.0 V6 Benzine/Gaz HSE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Tiranë

Shitet Jaguar X-Type 2.2 Nafte Automat 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2019 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:44 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

CHEVROLET CAMARO RS 3.6

17 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 250 BLUETEC

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz C220 ��AMG PACKAGE��FULL OPTIONS

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:44 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0 Nafte

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

Shitet

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw seria3

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

��������VOLVO XC90 Viti 2007 Cmimi 6400 €

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 VOLVO XC60 R-DESIGN FULL

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione