Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 7983
Durrës , 2463
Vlorë , 1041
Elbasan , 769
Fier , 710
Korçë , 647
Shkodër , 539
Berat , 334
Lushnjë , 311
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

30 Nën 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 12:13 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

47 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:13 ,

SUPER OKAZION TE UNAZA E RE

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:11 ,

OKAZION TE SPITALI NR 5

77 520 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:10 ,

SHITET: Apartament 2+1+2/ zona: "Bulevardi Ri"

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 12:08 ,

Shtepi 2+1 ne shitje 120 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:05 ,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

99 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Sot 12:04 ,

Apartament 1+1 me qera tek Myslym Shyri

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:03 ,

OKAZION TE FRESKU

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:03 ,

OKAZION PERBALL ISH EKSPOZITES

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 12:02 ,

OKAZION NE ALI DEM ..AP 2+1 ..!!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:01 ,

OKAZION TE RRUGA 29 NENTORI

58 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:00 ,

SHITET AP 2+1 NE FRESK

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:57 ,

JEPET ME QERA AP 2+1 TE RRUGA KOMUNA E PARISIT

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:56 ,

SHITET AP 1+1 NE KINOSTUDIO

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:53 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 TE KODRA E DIELLIT 2 ..!!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 11:40 ,

OKAZION TE 5 MAJI

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:40 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3..!! AP 1+1 ..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:38 ,

SHITET AMBJENT PER ZYRA

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:34 ,

SHITET AP 2+1...AFER TEG...!!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.




Në fillim