Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1056
Durrës , 412
Vlorë , 244
Elbasan , 208
Fier , 154
Korçë , 104
Lushnjë , 65
Pogradec , 65
Berat , 63
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 01:44 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 21:52 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 19:01 Shtëpi , Gjirokastër

Okazion vila 3 kate dhe biznes

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:20 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:51 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 15:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Super okazion shitet vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 14:15 Shtëpi , Durrës

OKAZION 1200 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KAVAJES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 13:51 Shtëpi , Durrës

Super okazion vile ne shkozet

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
Dje 13:19 Shtëpi , Tiranë

~��SUPER OKAZION!!!SHITET SHTEPI+TOKE~TRUALL NE KSAMIL

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 10:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITEN 2 SHTEPI PRIVATE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Dje 09:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi okazion

99 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 09:02 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 08:02 Shtëpi , Vlorë

Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 07:55 Shtëpi , Fier

Okazion Shitet shtepi 2+1 ne fier patos lagja rreres

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
06 Qer 22:38 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Qer 21:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje Rr.Dibres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Qer 13:53 Shtëpi , Fier

Shtepi okazion

1 490 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
06 Qer 13:53 Shtëpi , Durrës

SUPER OKAZION - Shtepi private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Qer 12:11 Shtëpi , Durrës

OKAZION. SHESIM TRUALL+ NDERTESE!

550 000 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Qer 08:44 Shtëpi , Lushnjë

Okazion Qender

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 200
05 Qer 21:56 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private ne vlore

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
05 Qer 21:52 Shtëpi , Durrës

VILE dy kateshe

Numri i dhomave: 5
05 Qer 19:35 Shtëpi , Tiranë

OKAZION me qera ne 5 maj 400 min

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 19:27 Shtëpi , Korçë

SHTEPI 2 KATESHE ME OKAZION

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
05 Qer 18:03 Shtëpi , Vlorë

OKAZION! Shitet Ambient Biznesi prane Pasticeri "Elezaj"

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
05 Qer 14:58 Shtëpi , Durrës

OKAZION 1300 euro. Ford mondeo 1.8 benzine. EKONOMIKE.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Qer 13:07 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet vile me qera ne 5 maj 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 13:00 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera kati 2 i nje vile 2+1 ne 5 maj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Qer 22:20 Shtëpi , Tiranë

OKAZION 2+1 ne 5maj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Qer 22:20 Shtëpi , Tiranë

OKAZION vile ne 5 maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Qer 18:00 Shtëpi , Tiranë

Magazine me qera

42 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Qer 15:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi +Garazh Siper Martenitetit te Ri

110 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:36 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera shtepi ne don bosko

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
03 Qer 17:24 Shtëpi , Vlorë

OKAZION SHITET GAZONIERE ✅

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Qer 13:31 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 1+1,ASTIR

63 700 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Qer 13:28 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 ,AKSES TIRANA

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:53 Shtëpi , Shkodër

Okazion Shitet shtëpi për Banim ose Investim ne Shkodër

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Qer 12:55 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera 3+1 ne unaze

350 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
02 Qer 12:52 Shtëpi , Tiranë

OKAZION shitet ambient biznesi 141 m /5000€ metri

705 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Qer 13:34 Shtëpi , Tiranë

Duplex per shitje me cmim okazion 4+1 ,White Tower

327 864 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Qer 11:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet super vile ne peze per arsye familjare

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione