Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Shtëpi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Shtëpi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:54
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 09:48 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 ,AKSES TIRANA

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:18 Shtëpi , Tiranë

Okazion

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 13:23 Shtëpi , Tiranë

OKAZION Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Panorama

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:54
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Sht 10:40 Shtëpi , Tiranë

Okazion ! SHITET APARTAMENT 2+1+Banjo Rruga e elbasani

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Sht 03:17 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
21 Sht 21:48 Shtëpi , Tiranë

okazion paskuqan jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
21 Sht 16:57 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi 100 m me toke 500m Okazion! 130 mije euro

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Sht 10:03 Shtëpi , Tiranë

SHITEN 2 Apartamente 2+1 RoofTop LIQENI

320 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
20 Sht 23:10 Shtëpi , Tiranë

Okazion! Jepet me qera nje vile 3-kateshe vetem per 450 eur

450 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Sht 14:49 Shtëpi , Tiranë

!!Okazion, cmim Kleringu!! Shitet apartament 2+1+2+Balkon n

241 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
20 Sht 13:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 Yzberisht, 35000L e pamobiluar

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 20:35 Shtëpi , Tiranë

Okazion! Shtepi tre kate! Vile

175 000 EUR

Numri i dhomave: 9
16 Sht 12:33 Shtëpi , Tiranë

OKAZION 141 M2 +VERANDE GJIGANDE

900 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Sht 18:20 Shtëpi , Tiranë

(AR) �� OKAZION!!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3 KATE, POGRADEC!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
15 Sht 14:49 Shtëpi , Tiranë

OKAZION SHITET GARZONIERE PRANE FRESKUT

37 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
13 Sht 22:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 okazion

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Sht 13:04 Shtëpi , Tiranë

Shitet ambjenti 120m2

25 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Sht 02:02 Shtëpi , Tiranë

Shitet

300 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Gush 12:53 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Gush 00:04 Shtëpi , Tiranë

shtepi ne shengjergj +1500 tok okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Gush 22:27 Shtëpi , Tiranë

Super okazion- Shitet apartament 1+1 ne Astir

55 900 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Gush 22:12 Shtëpi , Tiranë

OKAZION- Shitet apartament 1+1 ne Astir

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Gush 17:26 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 1+1,ASTIR

63 700 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Gush 20:24 Shtëpi , Tiranë

‼️Komuna Parisit Vil Super Okazion ‼️

789 990 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Gush 14:44 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi private

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Gush 11:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private. OKAZION!!! 13 milion lek te rinj

13 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
04 Gush 22:46 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Gush 16:36 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera shtepi ne don bosko

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
04 Gush 16:36 Shtëpi , Tiranë

OKAZION vile ne 5 maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Gush 16:36 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera kati 2 i nje vile 2+1 ne 5 maj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Gush 16:31 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet vile me qera ne 5 maj 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Gush 16:28 Shtëpi , Tiranë

OKAZION me qera ne 5 maj 400 min

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Gush 16:28 Shtëpi , Tiranë

OKAZION 1+1 kati 2 shkoll e bashkuar me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Gush 16:28 Shtëpi , Tiranë

OKAZION 2+1 ne 5maj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Gush 16:28 Shtëpi , Tiranë

OKAZION shitet shtepi ne insitut 700€/metri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
03 Gush 16:31 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi 127m²

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
31 Korr 14:32 Shtëpi , Tiranë

Okazion

92 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
26 Korr 20:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet garzonjere OKAZION

Numri i dhomave: 2
24 Korr 15:15 Shtëpi , Tiranë

Magazine me qera

42 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Korr 12:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Korr 21:50 Shtëpi , Tiranë

❗️❗️OKAZION per Qera❗️❗️Prane bllokut

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
16 Korr 07:23 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament yzberisht 82.000€

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Korr 11:00 Shtëpi , Tiranë

OKAZION!!! Shitet Vile 2-Kateshe te Qytet Studenti

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Korr 18:13 Shtëpi , Tiranë

Okazion 1 jave

93 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
13 Korr 10:58 Shtëpi , Tiranë

OKAZION NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
10 Korr 18:02 Shtëpi , Tiranë

Okazion shitet shtepija 2+1 850€ m2

78 200 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Korr 19:19 Shtëpi , Tiranë

❗️Okazion Qera❗️25 0 0 0 0l/muaj❗️Ne Qender

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione