Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje në Tiranë

Shtëpi në shitje, apartamente në shitje, vila në shitje në zonat më të mira të Tiranës. Shikoni njoftimet tona për shtëpitë në shitje në zona të ndryshme të Tiranës. Filtroni rezulatet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave, të mobiluara ose jo.


Shikoni një listë të plotë të njoftimve të shtepive në shitje dhe pronave në shitje me poshtë në zona të ndryshme të Tiranës si: 21 Dhjetori, Pazari i Ri, Astir, Yzberisht etj.

18 Mar 13:17
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepia 2 + 1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Sot 14:25 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi private në shitje, Astir

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:21 Shtëpi , Tiranë

Vile 2 kateshe ne shitje

198 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:18 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:48 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE PEZE 110.000 EURO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:23 Shtëpi , Tiranë

Okazion dyqan dubleks qender te tiranes 60 m

320 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:27 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, NË ALI DEM‼️

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:27 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Koder Dielli prane BIG MARKET

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:19 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE NE ZONEN E KODRES SE PRIFTI

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 12:08 Shtëpi , Tiranë

shitet apartament ne QSUT

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:07 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private 2kate dhe 3000m2 toke ne Vore

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Fresku, Tiranë. 395,000 €

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Shkozë, Tiranë. 125,000 €

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Godinë, Porcelan, Tiranë. 170,000 €

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi me truall

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Rruga Kavajes, Tirana Garden Building

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:14 Shtëpi , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 3, 71 m² 84.000 Euro (Kod

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Ali Demi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ish Fusha e Aviacionit

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:13 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI + TRUALL NE VORE !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 ish Stacioni Fundit Tiranes se Re

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 Yzberisht Rruga Besim Alla

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet super apartament 2+1 Oxhaku, Xhamia Xhura

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Lukzoz Rezidenca Kodra e Diellit

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:12 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 per shitje 21 Dhjetori, ideal per investim

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private + Truall, Kodra E Priftit, Tiranë.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 07:59 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Sot 00:48 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Sot 00:48 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:19 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 00:02 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Okazion

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 23:50 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE TIRANE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 23:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne kombinat

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8

Jeni duke kërkuar për të blerë një shtëpi? Tek MerrJep.al jeni në vendin e duhur.


Mjafton të bëni një kërkim për shtepi në shitje apo dhe të shkruani thjeshte zonën se ku po kërkoni. Shikoni çmimet përkatëse, fotot e mundësuara nga shitësit, qofshin ata persona fizikë apo kompani real estate.


Vendosni filtrat e duhur dhe për pak sekonda do t’ju shfaqen mijëra njoftime më prona në shitje dhe shtëpi në shitje


Zgjidhni shtëpinë që ju plotëson kushtet e jëtesës më të përshtatshmë për ju dhe familjen tuaj.


Shtëpi për shitje në Tiranë


Tirana ofron mundësi të pafundme në qoftë se ju jeni duke kërkuar për të blerë një shtëpi. Çmimet varjojnë nga më të lirat e deri në çmime të shtrenjta. Mjafton të përdorni kriteret e kërkimit në pjesën e sipërme të ëebsite-it tonë. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtepi në shitje të tipit apartamente me planimetri të ndryshmë apo dhe shtëpi private njëkatëshe ose më shumë se një kat.


Në Merrjep.al do të gjeni njoftime të shtëpive në shitje në Tiranë në zona periferike siç janë dhe zonat e Freskut, zonat e Yzberishtit, Astirit dhe Kombinatit apo në qender të Tiranës në zonen e 9katëshve, zonën e Pazarit të Ri, 21 Dhjetorit, Alliasit apo ku do tjetër. MerrJep.al do ta ketë zgjidhjen për ju.


Jo vetëm blerje por edhe shitje


Në MerrJep.al do të keni mundësinë që jo vetëm të blini shtëpi por edhe të regjistroni shtëpinë apo pronën tuaj për shitje. Platforma jonë vizitohet nga mijëra vizitor çdo ditë që do të bëj që prona juaj të shitet në kohë rekord.Krijoni një njoftim falas tani, plotësoni të gjitha të dhënat e nevojëshmë, ngarkoni fotot, shkruani një përshkrim të shkurtër dhe për një përiudhë shumë të shkurtër shtëpia apo prona juaj do të jetë shitur.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione