Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament - Shtëpi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament,kategori Shtëpi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:59 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:47 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:18 Shtëpi , Tiranë

Qera Apartament 1+1Kodra e Diellit 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 13:04 Shtëpi , Tiranë

Shes apartament 2+1 ne Tirane

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament per shitje. Pll me Shigjeta,110.000euro

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:02 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI TEK RRUGA E KAVAJ

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 09:51 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,UNAZA E RE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 09:48 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 ,AKSES TIRANA

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:16 Shtëpi , Tiranë

Shitet Ish Tregu Elektrik (Rruga Todi Shkurti)

152 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:11 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PAZAR I RI

Numri i dhomave: 3
Sot 01:30 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TOTALISHT I ARREDUAR 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 01:30 Shtëpi , Tiranë

NË SHITJE APARTAMENT 1+1 TE "Gate Residence"

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:29 Shtëpi , Tiranë

1+1 vetem 45.000 euro

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Astir-Yzberisht ( Bulevardi i Ri)

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:15 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rr.Qemal Stafa

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:10 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Kosovareve,Tiranë

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Shtëpi , Tiranë

OKAZION Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Panorama

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:21 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE BLLOK

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:53 Shtëpi , Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 ‼️ Neom80092

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 12:11 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rezidenca Touch of the Sun, Sauk, Ti

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 08:33 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ ME QIRA 1+1 TE AMBASADOR 3, 1300 €

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 08:14 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1,cmimi me i mire ne zone

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 08:10 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1,cmimi me i mire ne zone

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 01:36 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
26 Sht 22:14 Shtëpi , Tiranë

#pershitje 2+1 ne yzberisht

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Sht 21:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Sht 19:42 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Sht 14:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament per qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 14:37 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 prane Eleonor!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
26 Sht 14:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Astir 115.000€ !

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
26 Sht 14:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 ne brrake !

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
26 Sht 11:47 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1,cmimi me i mire ne zone

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Sht 11:41 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1,cmimi me i mire ne zone

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Sht 10:40 Shtëpi , Tiranë

Okazion ! SHITET APARTAMENT 2+1+Banjo Rruga e elbasani

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Sht 02:45 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Xhamia Tabakve

100 800 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Sht 15:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament Ne Astir Vila L

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Sht 15:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

QERA ��Stadiumi Dinamo, prane Restorant Ujvara

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Sht 15:13 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje Tregu Ekektrik Ali Dem

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Sht 15:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament ne shitje

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Sht 13:58 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje tek Univers City

54 460 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Sht 13:34 Shtëpi , Tiranë

apartament me qira 1+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Sht 11:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 tek Ish Hipoteka me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione